nevaspitanje...

Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Mislim da nema veze sa rasizmom, cisto nepostovanje i malodusnost........
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
4
Pročitah dragi moji sve ove vaše postove i postskriptume i da ne nabrajam ; jednom rečju celu prepisku i po našem starom dobrom običaju od jednog običnog svakodnevnog primera koji je gospodin naveo ,a takvih primera imamo na milion svaki dan, vi ste sve izvrnuli na postavu i okrenuli naopačke,jer ja kao ugrožen čovek u ovom društvu jer sam invalid I kategorije i nailazim na svakodnevna šikaniranja i nepoštovanja ravnopravnosti čoveka i ljudskih prava, samo mogu da Vam kažem da sledeći put pročitate pažljivije šta ljudi pišu a ne posle bitke svi smo generali i izvrćemo sve kako nam odgovara!Pa se posle pitamo zašto nam recimo; sudski sporovi traju toliko ili nam treba toliko vremena da pov adimo dokumenta ; baš upravo iz ovakvih primera jer sve prevrćemo po milion puta a za tim nema potrebe!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
kada je posle mene usla jedna mlada ciganka sa detetom ne starijim od tri godine

Malo preoštro zar ne?

S tim na stranu, pitaš šta decu uče u školama? Ne uče ih ništa, uči ih i vaspitava ulica i vreme u kome žive.

Sve je više i više kriminala, gledajući filmove upražnjavaju na isti način život u praksi ....

"Mogao je od tog prepunog autobusa bar jedan da ustane", možda je neko pomislio ali taj što je pomislio prvi nije ustao. Moguće, čak vrlo moguće, da se na kraju krajeva i radi o rasizmu. Njih je sve više ali sve više ima i onih koji javno pokazuju svoje negodovanje.
 
Natrag
Top