Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Network IP Scanner Shared Resources Problem

• Začetnik teme dejan01
  • Datum pokretanja
dejan01

dejan01

Pozz ekipa. Imam problem sa Network IP Scanner nemogu nista da pronadjem kad sam povezan na net od telekom zte H367N , a kad budem pustio mobilni net sve radi super i pronalazi bas dosta toga.
Pocetnik sam u svetu iptv inace imam iskustvo sa CS 12 godina ako nekome treba pomoc nek se javi.

Poslednja izmena:
darkon

darkon

UREDNIK
Ides u option i podesis mrezni adapter.

Jednom nisam mogao da skeniram preko ovog i onaj drugi skener, to mi provajder bez mog znanja promenio adresu od rutera.
Ako ne mozes da udes u ruter (192.168.....) javi se kod tvog provajdera i tek onda ce skener proraditi.

dejan01

dejan01

Nije do toga evo ga mrezni adapter Network adapter 'Intel(R) Ethernet Connection (2) I218-V' on local host
Bio sam na 3 razlicita mesta kod drugare gde imaju telekomov net i tamo nisam uspeo pokusavao sam i na kopernikus net nece i tu.
Sad trenutno radi na mobilni net i pronalazi bas sve

darkon

darkon

UREDNIK
Nije do toga evo ga mrezni adapter Network adapter 'Intel(R) Ethernet Connection (2) I218-V' on local host
Bio sam na 3 razlicita mesta kod drugare gde imaju telekomov net i tamo nisam uspeo pokusavao sam i na kopernikus net nece i tu.
Sad trenutno radi na mobilni net i pronalazi bas sve
Ja nisam iz Srbije, ne mogu da ti potvrdim int mreze telekom i kpernikus :).
Nesto je oko rutera, to provajderi mogu da ogranice ili zabrane.

ironaca

ironaca

MODERATOR
Radi u MTS-u iliti telekom podesi mrezni adapter ili instaliraj Tcp port Scanner

Untitleda20ae5b572e35761.jpg

Edit:
Evo i kanala :roll: dmsat
Kod:
http://194.106.182.190:8074

dejan01

dejan01

Kad bi znao sta treba da ceprkam resio bi problem u svakom slucaj hvala na maloj pomoci , sacekacu jos koji dan nadam se da ce neko da se javi do to malo detaljnije pojasni
i da zatvorimo slucaj.:gl_wacko: