Nervira me novi grip a vas?

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dakle, ubi me ova kampanja o h1n1! Sklona sam da je po sredi teorija zavere i da je grip paravan za neke druge rabote!

Najviše me nervira nova vakcina! Neću da se vakcinišem! Ko meni garantuje da je dobra, da je ispitana? Što onda potpisujem da je pimam na svoju odgovornost? Šta ako je to neki tajni eksperiment :)? Mislim šta ako... Ma neću da se vakcinišem i tačka!

I te gluposti oko maski... Da li stvarno neko veruje da to može da pomogne... (meni svi izgledaju kao onaj iz filma "Variola vera")

Mada, sviđa mi se preporuka onog epidemiologa, zaboravih mu ime - najbolje je jesti turšiju (u nekim krajevima pod turšijom podrazumevaju i dobre domaće suhomesnate proizvode) i piti domaće kuvano vino i rakiju...

A nakon toga (kada dete zaspi) sledi dobro staro preznojavanje... Samo zbog preventive...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Najviše me nervira nova vakcina! Neću da se vakcinišem! Ko meni garantuje da je dobra, da je ispitana? Što onda potpisujem da je pimam na svoju odgovornost? Šta ako je to neki tajni eksperiment :)? Mislim šta ako... Ma neću da se vakcinišem i tačka!

Slažem se Milenčice sa tobom ni ja neću da se vakcinišem :acute:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Slažem se i ja.
Upravo smo tu temu i u kući komentarisali. Koliko sam čula, vakcina je više štetna nego korisna, ali tako je i sa mnogim drugim vakcinama.
I meni sve ovo sve više liči na film "Variola vera".
Ali ono što me je najviše iznerviralo, koliko sam čula, Torlak bi trebalo oko polovine sledeće godine da počne da pravi vakcinu. Polovinom sledeće godine!!! Oni se nadaju da se sve to oko novog gripa neće srediti dotle, da ćemo još uvek da se bakćemo s njim??? Ja nešto ne verujem. Kao što je bila buka oko ptičjeg gripa, i sve je prošlo za par meseci, odjednom su svi prestali da pričaju o tome, kao da ga nikada nije ni bilo.
Pa i ovaj virus je, kao i mnogi pre toga, stvoren u laboratoriji i "pušten u svet", da bi na njemu industrija lekova zaradila. I pored toga, osim lekova, prodala još gomile pratećeg materijala.
Baš me nervira.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Na ovome svetu mogu da kažem što se dešava to nije istina, mislim na ovome svetu što bi naglasio, da, propaganda, to većina kažu da ovome, nije istina :)
 
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
2.673
Bilo kako bilo ja se vakcinisem redovno:
2mi2oox.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
89
Ma meni zanimljivo:D Kao u horor filmovima kad chuvaju da se ne zaraze . .samo da ne pochnu zarazeni da ujedaju :d
 
Natrag
Top