Neodgovarajuca uloga

Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Kojem glumcu ili glumici ne pristaje data uloga u filmu ili seriji po vasem misljenju?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Bojani Maljević, uloga Ane u filmu "Ni na nebu ni na zemlji". Odličan film, odlični svi ostali glumci, ali ona je tako lošaaaaaaaaaaaaa... kao da su birali samo da lepo izgleda u paru sa fenomenalnim Cveletom, što se svega ostalog tiče, njena "gluma" u ovom filmu je čist promašaj.
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Rene Zelveger u "Me,Myself and Irene" , Andy Garcia u bilo kojoj ulozi...
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Pa to ne znači da su uloge neodgovarajuće za njega, nego samo to da ti se on ne dopada kao glumac. Meni je on čak i simpatičan. :)
U pravu si.Ne svidja mi se njegova gluma,ali to je ipak usko povezano sa neodgovarajucim ulogama koje on sam bira.Pokusava da u filmovima nametne neki beogradski fazon,i to prolazi u jeftinim filmovima koje kad odgledam ne pozelim da ponovo vidim.Vise ga cenim kao pozorisnog glumca.Inace vidi se da je van scene faca,smeker;).
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
U pravu si.Ne svidja mi se njegova gluma,ali to je ipak usko povezano sa neodgovarajucim ulogama koje on sam bira.Pokusava da u filmovima nametne neki beogradski fazon,i to prolazi u jeftinim filmovima koje kad odgledam ne pozelim da ponovo vidim.Vise ga cenim kao pozorisnog glumca.Inace vidi se da je van scene faca,smeker;).

Jeste. Jedno izuzetno kulturno i fino gradsko dete. Srela sam ga par puta na nekim mestima u gradu i uverila se u to. Zato mi i jeste simpatičan. :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ja padam u ozbiljno iskušenije da bitch-slappujem to "kulturno i fino gradsko dete" kad god ga vidim (tačnije,najpre Trifunovića starijeg,pa potom ovoga malog ******).
 
Natrag
Top