Nemogućnost reinstalacije uklonjenih programa

Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Poštovani drugari zdravo! Molim vas da mi pomognete u instaliranju programa koje sam deinstalirao "Your Uninstaller-om i koji "povadi sve žilice", tako da ako mi se ukaže potreba, da neki ponovo instaliram to ne uspevam. Upravo sada mi se ukazala potreba za nekima od njih, ali svi pokušaji instalacije, ostali su bez uspeha. Kako mogu da povratim mogućnost ponovnog instaliranja?

Unapred zahvalan!
Zoran.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ako si skoro deinstalirao taj program a u medjuvremenu nisi instalirao nesto bitno onda je to prosto.

Putanja je sledeca : Start > Programs > Accessores > System Tools > System Restore
Windows za svaku legalnu instalaciju ili deinstalaciju kreira " Point Restore " (tacka restauracije) i to radi automatski pa cak ako i nisi nista radio ta tacka ce kreira tipicno jedanput nedeljno. Potrebno je da temo u kalendaru pronadjes tacku (datum) pre deinstalacije tog programa i pisao je zavrsen.....
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Ako si skoro deinstalirao taj program a u medjuvremenu nisi instalirao nesto bitno onda je to prosto.

Putanja je sledeca : Start > Programs > Accessores > System Tools > System Restore
Windows za svaku legalnu instalaciju ili deinstalaciju kreira " Point Restore " (tacka restauracije) i to radi automatski pa cak ako i nisi nista radio ta tacka ce kreira tipicno jedanput nedeljno. Potrebno je da temo u kalendaru pronadjes tacku (datum) pre deinstalacije tog programa i pisao je zavrsen.....

Na žalost, programi koji mi sada trebaju su deinstalirani pre mnogo vremena, a i probao sam pomenutim načinom i ništa. Nije mi jasno da deinstalirani program neće da se reinstalira i to nije slučaj sa jednim, jer sam probao i druge koje sam deinstalirao, ali ista stvar.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Mozda im je istekla garancija - drugim recima kljuc koji si koristio za prvu instalaciju bio je vremenski orocen.... i kada ga sada korisis on ga prihvati ali ne zavrsi instalaciju. Takav problem sam imao pre desetak godina sa igrom Doom3....
Da li imas takav problem ......ili nesto drugo....budi malo detaljniji u opisu...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
za odredjenu verziju programa postoji serijski broj i to nezastarijeva, mislim da bi moglo da bude da je program zastario u odnosu na operativni sistem tj. da nije kompatibilan sa novijim sistemom. svi programi za xp se nemogu instalirati na sedmicu i vistu.
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
disable antivirus i firewall pa onda probaj i očisti malo registar s tuneup a najbolje formatiraj komp
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Nemogućnost reinstaliranja uklonjenih programa

disable antivirus i firewall pa onda probaj i očisti malo registar s tuneup a najbolje formatiraj komp
Mislim ipak da je problem u registru, ali ja nikada nisam tamo ništa radio pa bih zamolio za malo detaljnije objašnjenje kako to izvesti, tj očistiti registar.
Unapred zahvalan!
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
skini program koji se zove Tuneup Utilities imaš ga svuda po netu ...s njim očisti registar i provjeri imali nekih grešaka
 
Natrag
Top