nemogu da smuvam devojku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ne mogu da verujem da smo se ovoliko raspisali! I to oko nesretne ljubavi dece!
Moram da budem gruba i surovo realna - aman dečko, mani se više - neće te! I to volim, patim - imaš 13 godina! I slovima trinaest! Neće te! Možeš ti da pišeš da si u vezi sa ovom, da je ova lepša nego ona ali ako te neće tu je kraj! Dečko poštuješ li ti sebe? Dokle ćeš da se samopovređuješ? Digni ruke i traži drugu! Kakve poruke, kakvo smaranje? Ona može čak i da uživa što ti patiš i lomiš se oko nje! Kreni dalje!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ne mogu da verujem da smo se ovoliko raspisali! I to oko nesretne ljubavi dece!
Moram da budem gruba i surovo realna - aman dečko, mani se više - neće te! I to volim, patim - imaš 13 godina! I slovima trinaest! Neće te! Možeš ti da pišeš da si u vezi sa ovom, da je ova lepša nego ona ali ako te neće tu je kraj! Dečko poštuješ li ti sebe? Dokle ćeš da se samopovređuješ? Digni ruke i traži drugu! Kakve poruke, kakvo smaranje? Ona može čak i da uživa što ti patiš i lomiš se oko nje! Kreni dalje!
Ovo je majistorski napisano
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
da nema Boga to odavno znam ali izgleda da nema ni Djavola cim ovaj gresnik i dalje hoda ovim forumom. nismo krivi mi nego rukovodstvo. ja sam lepo rekao - svasta ovoj deci moze na pamet da padne citauci postove odraslih - nisu me slusali.
predlozio sam poseban PDF - nisu me slusali. pa, neka se sad bakcu sa posledicama a bice ih jer ovaj nije lud bukvalno - ovaj je dileja a to je mnogo gore
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
12 ti je godina i još se nisi ljubila , ha ha ja sam u 3 gimnazije imao moju prvu djevojku godinu dana mlađu od mene a ona jadna puna iskustva i tako voli ona mene ali ne zna da li se meni više pije alkohol i duva ili ljubi ona , i ja joj jasno stavim do znanja da mi je ona tu treća i to ne zato što je ona ona nego što mi je do zezancije moram duvanje i alkohol da pretočim u nešto pa makar i u ništavnu maloljetnicu punu punu i željnu iskustva. ko ih j.b... ja ne.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
12 ti je godina i još se nisi ljubila , ha ha ja sam u 3 gimnazije imao moju prvu djevojku godinu dana mlađu od mene a ona jadna puna iskustva i tako voli ona mene ali ne zna da li se meni više pije alkohol i duva ili ljubi ona , i ja joj jasno stavim do znanja da mi je ona tu treća i to ne zato što je ona ona nego što mi je do zezancije moram duvanje i alkohol da pretočim u nešto pa makar i u ništavnu maloljetnicu punu punu i željnu iskustva. ko ih j.b... ja ne.

A sad ćeš ,verovatno, u 4. gimnazije?!
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
A sad ćeš ,verovatno, u 4. gimnazije?!

šta to ,SAd mi je 28. Znaš šta je mislila ta djevojka mislila je da me uči kako se ljubi , brate takve su najgore djevojke. Nego vjerujte u tablete,raznoraznih oblika za raznorazne probleme pa i one probleme sa iskustvom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top