Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
15
Ljudi znam da postoji ista tema koju je stavio igor030 ali ja sam morao ponovo da stavim temu jer tamo nisam naso neko objasnjenje ako neko zna da namesti zvuk na maticnoj ploci ms 7267 ver:4.2 nek mi se javi molim vas na facebooku Mihajlo Bagzi Milenkovic.
Imam TeamViewer preko koga mozete da udjete u moj kompijuter i da mi namestite molim vas javite mi se ako ste namestali to pre i ako znate to da radite..Imam ozbiljnih problema ni jedan igrica nece da mi radi jer zahteva osnovne hardvere ne mogu da slusam muziku,gledam filmove nista...Windows 7 koristim ako to znaci nesto....Odgovorite mi na temu ili bar me dodajte za prijatelja na Facebooku i odatle cemo da se dogovorimo i da vam objasnim kako da udjete u moj kompijuter...
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Mislim da imas veliki problem sa integrisanom zvucnom karticom,sto i nije bas retka pojava pogotovu kod realtekovih ac97 7/1,ali mozes proveriti prvo u biosu da nije iskljucna (disable) a ako to ne pomogne jeftina i relativno dobra zvucna kartica Genius (odnos cena kvalitet je na strani zvuka u koliko nisi previse zahtevan),i imas prazan pci slot zavrsavasdobar posao sa njom
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
15
Hvala brate sacu da pogledam u biosu... :)

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

sve je ukljuceno u biosu brate el imas teamviewer?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Ne nazalost, ukoliko ubacis drugu zvucnu karticu ovu obavezno iskljuci jer se moze desiti u nekom trenutku da ti pocne praviti probleme, ja sam na sva tri racunara izbacio iz upotrebe integrisane zvucnekartice i stavio eksterne
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
15
brate ja vec imam teamviewer ali sam pito ako ti mozes da se ulogujes preko teamviewera da mi namestis to ako znas
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Nismo se razumeli izvini ali imao sam konultaciju sa drugom koji je serviser u jednoj radnji oko tvog problema ,on kaze da postoji mogucnost da zvucna kartica ne dobija struju od ploce pa nije na odmet da pokusas da stavis drugo napajanje cisto da proveris jer onaj 20-pinski konektor napaja pojedinacne delove maticne ploce. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
15
sacu da probam ... :)

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

tu si u pravu moj komp deli napajanje sa jedno 100 stvari sa zvucnicima sa sijalicom sa telefonom sa drugim kompom sada samo nzm de da ga stavim :p .... koj sam ja baksuz...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Bagzi Man, koliko poznajes rad kompa ( hardver i softwer ). iskreno, ako nisi vican petljanju po istim onda ti preporucujem da nadjes nekog u blizini koji bi ti resio problem.
Sto se tice napajanja kompa, dovoljno je ono napajanje koje vec imas u samom. Da nije dovoljno, verovatno ti nista ne bi radilo. Struju koju deli tvoj komp sa ostalim uredjajima i nije tako strasna, sobzirom da nije nijedan veliki potrosac el. energije.
Sto se tice TVievera .... ne nudi svakom slobodan ulaz u svoj komp. Ako imas u nekog poverenje to je ok, a ako ne .... bummm.
Koliko sam shvatio, ti imas integrisanu zvucnu na ploci ??? Samim tim, ti nista ne podesavas na maticnoj ploci da bi zvuk funkcionisao. Sve je to odradjeno po difoltu. Eventualno, ako si nesto cackao u biosu, e onda mozda se pojavi problem ( sto se nadam da nisi .... ). Reinstaliraj drajver za zvuk ( u vecini slucajeva jeste Realtek ... ) pomocu nekih programa za update drajvera . Ili eventualno odi na sajt maticne ploce i proveri koji su zadnji drajveri za tu tvoju plocu ....
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
15
ok sacu da pogledam na sajtu ali vec sam tamo bio i cekao sam 5 sati i na kraju sam ugasio komp jer je bilo 4 posle ponoci...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top