neki moji radovi

Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Jednostavno, informativno, tehnički optimizovano (brz odaziv na "komande") . Grafički šabloni oba sajta su izgleda bazični, slični dolaze u instalaciji wordpresa. Pokušaj da napraviš ili pronađeš neki besplatan template, bar za sajt sa turističkim sadržajem. Ne mogu u glavi da spojim nikakvo sivo sa turističkom ponudom. Pokušaj da upotrebiš Artisteer, program kojim češ relativno lako napraviti šablon za Worfdpress, Joomlu, Drupal ili Bloger.
 
Učlanjen(a)
24.09.2013
Poruka
3
ok, hvala na sugestijama. Ovo sam sam kodirao, pravio itd. Ne volim nesto da baratam sa cms-ovima. :)

pozdrav
 
Učlanjen(a)
24.09.2013
Poruka
2
Prvom sajtu pored sivog izgleda nedostaje footer yes3 . I jedna sugestija kad stavljas link ka svom sajtu koristi anchor text recimo "web dizajn" , sliku (logo) stavi iza tog teksta tako imas backlink koji je SEO optimizovan.
 
Učlanjen(a)
24.09.2013
Poruka
3
Hvala na odgovorima

evo jos jednog mog rada, mada dizajn nije moj, to sam dobio gotovo.

na sajtu se nalaze recepti, pa pogledajte.
 
Učlanjen(a)
08.08.2011
Poruka
12
Malo sam ti isurfovao 2 website (neposys) i kada ukucas url koga nema dobijes
An Error Was Encountered
Unable to load your default controller. Please make sure the controller specified in your Routes.php file is valid.

dodaj 404 stranu :) Ujedno mislim da treba da poradis na temama za oba :)

Ako ne znas kako idi u Cpanel tvog website-a i tamo imas podesavanje za 404 i ostale strane, zatim to samo povezi sa sajtom.
 
Natrag
Top