Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Ka.jpga.jpgada mi komp radi posle nekog vremena mi odjednom izbaci ovaj prozor, napominjem da je to kad se prikacim na net, imam winxp sp2. jel zna neko u cemu je problem?
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
imam problema sa postavljanjem slike,menjali su sajt pa dok se snadjem. evo sad trazim da postavim sliku

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Brate daj mi neki sajt za uploadovanje slike, samo da nije imageshack. nmg da uploadujem j....u sliku ovako.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Probaj da uradiš update windows-a preko Microsoft Windows Update imas u control panelu opciju automatic update, pa ispod imaš ovaj link, probaj da updatuješ, možda ćeš rešiti problem.
Možda je reč o tome, ili ti je izbrisan neki registar, ili imaš malware, spyware... Probaj update, pa onda skeniranje sa nekim antimalware programom.
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
nemogu da radim update jer mi je windows nelegalan, a i nemam dovoljno prostora na c particiji.
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Ma možeš ako ti je nelegalan, samo ne skidaj windows genuine advantage validation tool. Možda da probaš da skeinraš sa antimaleware, ili da ideš repair system iz boot-a.
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
nemogu da uradim update windowsa javlja mi ovo. probao refresh 100 puta i nece. u kontrol panelu isto ukljucim automatic uppdates i nece da se abdejtuje. untitled1.JPG
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
imas opciju ovde u brzom odgovoru. ubaci sliku, odmah desno pored ove plave lopte. i skidaj tu mozilu 3.6 betu . obrisi je uninstalerom skroz i iz programa i iz registra. svaka beta je probna verzija. stavi mozilu 3.5.7 ona radi ko satic i nams nikakvih problema sa njom.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
nemogu da uradim update windowsa javlja mi ovo. probao refresh 100 puta i nece. u kontrol panelu isto ukljucim automatic uppdates i nece da se abdejtuje. Pogledajte prilog 3797

Ako nije do Mozille, izgleda kao Conficker. Da li koristiš kakav antivirus i da li je update-an redovito?
Mislim zbog nemogučnosti automatskog ažuriranja ako je uključeno, a Confickera je lako pokupiti sa nekog sticka
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
ne koristim nijedan antivirus jer mi je komp uzasno spor kad instaliram bilo koji antivirus, koristim deep freeze standard on mi ne koci komp. da napomenem da nisam uopste gurao flesheve. taj virus ili sta je vec me ceka kad se konektujem na net i posle nekog vremena, ne bas odma, izbaci mi ovu kao gresku. inace imam net preko wirellesa. kako da se resim ovog problema?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top