Neki dobar adblock za android

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Imam xiaomi telefon sa enormnom količinom spama, kupljen nov u garanciji hteo sam u jednom trenutku da poludim i morao sam ručno da isključujem opcije spama koje susasvim legalne na kineskim telefonima. Ima pretraživač koji stalno spamuje i pre par meseci je izašao apdejt sa addblokom koji je savršeno radio. Sa sledećim apdejtom je izbačen i opet mi iskaču baneri i reklame. Bukvalno te prisluškuje šta pričaš sa nekim i odmah izbacuje banere i reklame čim pipneš tel. Baš to što si pričao. Po meni ovo neda je zadiranje u privatnost nego horror ksiaomi!
Sve se to moze iskljuciti u xiaomi telefonima.

 
Učlanjen(a)
30.04.2020
Poruka
67
Pa da ali je jeftinije baciti telefon i kupiti drugi nego satima svaku aplikaciju isključivati spam a ima ih milion.
 
Učlanjen(a)
17.11.2020
Poruka
37
Ако цевку гледаш преко претраживача типа Firefox или Chrome, инсталирај AdBlocker Ultimate, AdBlocker for YouTube™ или сличне додатке за претраживаче. То би требало да ти одради посао и спречи појављивање већине реклама.


S obzirom da je Android forum...jel moguce u Firefox i Chrome na Androidu instalirati dodatke za pretrazivace i kako? Trenutno koristim Android 6...ne znam da li to ima veze ali ne mogu da nadjem opciju da instaliram dodatke, mozda je doslo u kasnijim verzijama?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
IMG_20201127_123631.jpgIMG_20201127_123559.jpg

Jedna aplikacija koja blokira sve moguce reklame: u Chrome, u Mozilli u aplikaciji facebook, na twiteru, reklame koje Xiaomi i uopste svi telefoni koji daju reklame. Ne postoji reklama, oglas koju ne blokira.
Ja ovo koristim a vi istrazujte kako instalirati adblocker u chrome, u mozillu itd itd
 
Učlanjen(a)
17.11.2020
Poruka
37
HyperSnap, pa niko nije mislio nista lose niti ja insistiram na extenzijama za chrome ili sta vec, ali sme valjda da se pita, i mene je zacudilo kad je covek rekao par postova iznad, pa svakako reko da proverim dal moze dal ne moze. Trenutno imam neki AdAway ali radi ono...polovicno... Svakako cu probati AdGuard! Hvala za preporuku!
 
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
5
I ja isto koristim AdGuard i smatram da je najbočje rešenje za reklame na androidu.
 
Učlanjen(a)
18.01.2020
Poruka
7
Imam xiaomi telefon sa enormnom količinom spama, kupljen nov u garanciji hteo sam u jednom trenutku da poludim i morao sam ručno da isključujem opcije spama koje susasvim legalne na kineskim telefonima. Ima pretraživač koji stalno spamuje i pre par meseci je izašao apdejt sa addblokom koji je savršeno radio. Sa sledećim apdejtom je izbačen i opet mi iskaču baneri i reklame. Bukvalno te prisluškuje šta pričaš sa nekim i odmah izbacuje banere i reklame čim pipneš tel. Baš to što si pričao. Po meni ovo neda je zadiranje u privatnost nego horror ksiaomi!
Kupio sam POCO X3 pre dve nedelje (doduse u CH - ne znam ima li to ikakve veze) - nijedna reklama mi ne iskace. Kad sam gledao recenzije na yt neki su se zalili na taj problem od xiaomi. Ja ga za ove tri nedelje nemam. Btw, telefon je zver. Do skoro sam imao iphone 6s. Muka mi je bilo vise od 32 gb i stalnog brisanja ili icloud koji mi fotke presuje pa cekam da mi otvori svaku i ekrana od 4.7 incha. ovo je televizor sa 128 gb.
 
Učlanjen(a)
30.04.2020
Poruka
67
Instalirao sam (free je) Ublock Origin na desktopu i nema više nikakvih reklama, nema banera, youtube iseče one njihove proklete reklame koje ubacuju, prosto fantastično radi! Na telefonu sam instalirao nešto drugo isto radi ok ali smara sa nekim pitanjima i nebulozama povremeno. Dobro radi, blokira sve živo, kad budem pri telefonu napisaću koja je app.

Čički međed sad skoro sam kupio novi ksiaomi ali preko vip mreže i nema nikakvih problema sa spamom, tu i tamo se ubaci ponešto pa sam instalirao nešto i nema problema. Rekao bih da telefoni koji se švercuju i ulaze na crno imaju tu varijantu spamovanja do ludila.
 
Natrag
Top