Nehumani genocid...

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ma ne postoji neželjena trudnoća (sem silovanja -.-) Deca su uvek poželjna. Sex nije tu da bi se mi zabavljali već da bi stvarali male dosadne,debele,cmizdreće zveri koji će jednoga dana da postanu mi...Kako je to slatko
Jbg, ne rade ljudi to što vole, nego zato što će se jednog dana postati opet deca, pa će im trebati neko da ih hrani, kupa i menja pelene! Sve se okreće...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prvobitno napisala BLACKandBLOND
icon9.gif
Nehumani genocid...


Naime svakoga dana ljudi vrše masovni genocid i niko ništa ne radi po tom pitanju. Ja odlučih da pomognem jadnoj deci i pružim im bar podršku. Naime prezervativi su veliki plastični logori u kojima se ubijaju nedužni budući civili. Svakodnevno ih pogine na bilijarde. Citat jednog velikog čovjeka: "Svako od nas je pobjednik,jer od milion spermatozoida baš Vi ste se rodili." Dajmo podršku budućim civilima.
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________Napisano uz strucnu pomoc lektora dr.mr.ing.prof.Zonkija
Potpuno podržavam akciju koju je iniciralča B&B sa ciljem sprječavanja genocida. Ta đavolska naprava, Sotonina rabota me je neki dan umalo stajala glave,
Dobijem ti ja poziv na "kafu" u jednoj drugoj teme ovde na forumu i kada sam došao na stolu stoji poslužena kafa sa ovim gumenjacima. Dok je dotična koja me je pozvala otišla u kupatilo ja srkno kafu i uzeo taj jedan gumenjak. Nikad ja to vidio u životu nisam a kamoli jeo... mislio tako se sad služi... ko nekad ratluk. Kad se zadavio nisam, jedva ga iskašljo... oči mi ispale.
kafica1.jpg



Vidite kako se ova devojka sprema da načini genocid...Ja bih nju odma u Hag
27788_128597330494352_100000322574901_242324_4305539_n.jpg

Sramota....Tolika budućnost ode u nepovrat. Ne može ni da se reciklira plastika. Veliki apel na sve građane,forumaše i vlas' - dozovite se pameti.

Eto, očit primjer kako ovi u Evropi pojma nemaju i pogrešno uče djecu, u ovom slučaju djevojčice. Umjesto da su ošli na pijacu i kupili onaj veći krastavac za probu, oni taj gumenjak u svrhu edukacije navlače na neku olovčicu. I šta se onda desi... djevojčice to vide i misle da je tako, pa kad im dođe vakat da to momku obuku u realu ispadnu im oči i uplaše se. Zašto?... zbog idiotskih propagandnih panoa na glupom Zapadu.

I onda se pitamo što je tolko istraumiranih i frigidnih žena. Eto zbog čega... očit primjer kako se doživi trauma. Jest.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Potpuno podržavam akciju koju je iniciralča B&B sa ciljem sprječavanja genocida. Ta đavolska naprava, Sotonina rabota me je neki dan umalo stajala glave,
Dobijem ti ja poziv na "kafu" u jednoj drugoj teme ovde na forumu i kada sam došao na stolu stoji poslužena kafa sa ovim gumenjacima. Dok je dotična koja me je pozvala otišla u kupatilo ja srkno kafu i uzeo taj jedan gumenjak. Nikad ja to vidio u životu nisam a kamoli jeo... mislio tako se sad služi... ko nekad ratluk. Kad se zadavio nisam, jedva ga iskaščko... oči mi ispale.
kafica1.jpg





Eto, očit primjer kako ovi u Evropi pojma nemaju i pogrešno uče djecu, u ovom slučaju djevojčice. Umjesto da su ošli na pijacu i kupili onaj veći krastavac za probu, oni taj gumenjak u svrhu edukacije navlače na neku olovčicu. I šta se onda desi... djevojčice to vide i misle da je tako, pa kad im dođe vakat da to momku obuku u realu ispadnu im oči i uplaše se. Zašto?... zbog idiotskih propagandnih panoa na glupom Zapadu.

I onda se pitamo što je tolko istraumiranih i frigidnih žena. Eto zbog čega... očit primjer kako se doživi trauma. Jest.

:lol::lol::lol:
Hvala na podrsci te na slikovitom objasnjenju cime se ljudi sve sluze...ccc....:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Eto, očit primjer kako ovi u Evropi pojma nemaju i pogrešno uče djecu, u ovom slučaju djevojčice. Umjesto da su ošli na pijacu i kupili onaj veći krastavac za probu, oni taj gumenjak u svrhu edukacije navlače na neku olovčicu.

A posle kada odu u školu gumica na olovci zatajila od prevelike vlažnosti i raspala se...Nema brisanja onda.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
@PYC
Da znaš da jeste...Vidiš kako mi je kurs pomogao,odmah sam se edukovao. Pogotovo na polju tečnosti po predmetima :lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
@PYC
Da znaš da jeste...Vidiš kako mi je kurs pomogao,odmah sam se edukovao. Pogotovo na polju tečnosti po predmetima :lol:

Tebi je bolje da ti slučajno "pukne" ako hoćeš djecu. Ili da ga uopšte ne oblačiš, i onako je vruće tamo gdje ide... a i osjećaj ti je... ko kad pereš noge u čarapama.
 
Natrag
Top