Nedostaje mi..jako..

Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Pre jedno dve godine... stizem iz grada kasno uvece, matori me zove da nesto razgovaramo, ja ga ladno iskuliram i odem u svoju sobu. Ujutru je umro... Jbg... Da mi je sad pored mene samo minut da mu kazem neke stvari... Postujte svoje roditelje dok su zivi...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nedostaju mi moji roditelji......posebno .....majka...

Tek kada izgubis nekog takog bliskog.......tek onda znas sta si sve propustio da uradis ....ili da kazes......tada kopas po svojoj proslosti trazeci lepe trenutke....provedene.....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Jel'? :???: 'Oćeš tri kasice prasice u zamenu za prasiće?

Meni nedostaje detinjstvo! Jedno je jako malo za mene!
nema sanse..volim svoje prasice najvise na svetu.:).a ti se vidim i sad igras lepo kao da si u detinjstvu ..nemoj se nikada promeniti..to je najlepse osecanje..koje covek vremenom izgubi i zaboravi..da se igra..:dance2:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Nedostaju mi moja dva druga sad ce 4 godine kako ih nema:(...Nedostaje mi deda i razgovor s njim,nedostaje mi moj pas Sparky,macak Johnny...:(
Evo razmisljam i ne vjerujem..nedostaje mi skola,razrednica,drustvo...jao koliko mi svega nedostaje...:vorred:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
vreme nikada ne izleci ...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=a7Sz9tH05rc]YouTube - Elvis Presley - Don't Cry Daddy - remastered[/ame]
 
Natrag
Top