Nedostaje mi..jako..

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Vidim da sam mnogima ovde nedostajao i to izgleda toliko da su poceli da me traze u drugim osobama. Koji ste vi bolidi. Ludi ste majke mi
 
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
154
Vidim da sam mnogima ovde nedostajao i to izgleda toliko da su poceli da me traze u drugim osobama. Koji ste vi bolidi. Ludi ste majke mi

O pa de si wizarduse,iz kog džbuna si sad ti iskočio. Drago mi je da si okačio moj omiljeni avatar,a nije lepo da sa tvojim drugarima forumašima tim rečima započinješ razgovor.
Tužno je to,tužno...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
O pa de si wizarduse,iz kog džbuna si sad ti iskočio. Drago mi je da si okačio moj omiljeni avatar,a nije lepo da sa tvojim drugarima forumašima tim rečima započinješ razgovor.
Tužno je to,tužno...

Nema me par dana i vi odmah etiketirate nekog jadnika. Sramota bre! Citam tu razne gluposti, menja nick, menja ovo, menja ono .... Katastrofa ste majke mi ... Wizard se vraca samo kao wizard i nikako drugacije. Bio sam par dana vani da se oladim malo. Previse s/anja je bilo u zadnje vreme pa ono .....
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Nema me par dana i vi odmah etiketirate nekog jadnika. Sramota bre! Citam tu razne gluposti, menja nick, menja ovo, menja ono .... Katastrofa ste majke mi ... Wizard se vraca samo kao wizard i nikako drugacije. Bio sam par dana vani da se oladim malo. Previse s/anja je bilo u zadnje vreme pa ono .....

Evo da se vratimo na temu, baš si mi nedostajao, skoro sam zaplako od tuge. Ali Wizard je ko Feniks rađa se iz pepela. Stvarno sam mislio da si otputovao u Britaniju ili Švedsku. Jbt kad ono ti, ko Deda Mraz iz odžaka. A i nije ti ovaj novi nik nešto, svi su te odmah provalili.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nedostaje mi 'ladno pivo ..... A mrzi me da idem u stordrag .....

Zaebi vopi.....samo ce se znojis i da se praznis.....predji na Wiseki sos led......:yea:..

Dodato posle 1 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

" 4 ".....nekada kad sam bio mali sa njom sam išao na " Adu "......yes3.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top