nedefinisane slucajnosti;)

Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
evo jedne teme..mozda je bila,a mozda i ne:)
e ovako..meni se sinoc desilo da sam pomislila na neku osobu koju nisam videla,cula jako duugo..i jutros mi je stigao sms od nje...sta mislite, da li u nama svima ili mozda pojedinima postoji neki unutrasnji energetski odasiljac kojim mozemo da privucemo neke situacije,ljude...ili je to samo stvar slucajnosti....
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ako neko zna da li si duplirala temu ili ne to je Death,budno mastersko oko.:yea:posto se do sad nije oglasio,verovatno nije duplirana.Sad ovde ide onaj smajli sto skida znoj sa cela,a ja sam opet zaboravila kako da ih sve vidim,vi zamislite tog smajlica.:give_r:
Mada i tema slicna caskanju vec postoji,ali ne moram ja sve da primetim.

Tema-meni se takve stvari cesto desavaju,ali jos nisam,a mislim da nikada i necu ukapirati,sta je tu uzrok a sta posledica.
U svakom slucaju ne verujem u slucajnosti.Poznato je i da su strelci ekstrasens,pa mozda i to ima udela.:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ako neko zna da li si duplirala temu ili ne to je Death,budno mastersko oko.:yea:Posto se do sad nije oglasio,verovatno nije duplirana.Sad ovde ide onaj smajli sto skida znoj sa cela,a ja sam opet zaboravila kako da ih sve vidim,vi zamislite tog smajlica.:give_r:
Mada i tema slicna caskanju vec postoji,ali ne moram ja sve da primetim.

Tema-meni se takve stvari cesto desavaju,ali jos nisam,a mislim da nikada i necu ukapirati,sta je tu uzrok a sta posledica.
U svakom slucaju ne verujem u slucajnosti.Poznato je i da su strelci ekstrasens,pa mozda i to ima udela.:)

Ne mora Death uvek da bude najgori od svih :lol: nemam pojam da li ima slična tema a i ako se slučajno setim zadržaću za sebe ;)

Postoji...i to odavno, eto i ne-masteri to primećuju uz uvek dobrodošlo iskustvo...ali to je za drugu temu yes3


Nije slučajno, koliko daš sebe toliko će da ti se vrati, pod okriljem univerzalne pravde i uvek potcenjene savesti :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
ima toga ivanjuska,strelci su specificna stvorenja:))...imaju prenaglasene senzore za sve i svasta;)
a death,i meni se cini da ako jake misli emitujes..moraju imate povratnu putanju;)..e da,i ona tranksank.analiza malo dobacuje na ovu temu;)))
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
a death,i meni se cini da ako jake misli emitujes..moraju imate povratnu putanju;)..e da,i ona tranksank.analiza malo dobacuje na ovu temu;)))

Ma nemam pojma, ne treba previše pustati antene ko zna kakve sve misli mogu da privuku...može posle da zaboli glava :beee:

A u kom smislu t.analiza ovo začinjava :dtyste:
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
hehehe..da da,to je ono pazi sta zelis,mozda ti se ostvari:)..e a upravo u tome je fora..moc autosugestije je veoma jaka..i taj nesvesni deo nase licnosti koji upravlja nama je veoma jak..samo je pitanje u kojoj meri ga koristimo.cak je i najdelotvorniji u psihoterapijskom smislu,lecenju psihosomatskih bolesti,neuroza....iako bih ja malo ubacila tu i parapsiholoske teoreme:)))....mi,nase misli vibriramo na raznim frekvencijama....pa s toga smo povezani energetskim talasima sa slicnima:))...i mozemo da ih dozovemo,prizovemo...:))))..mislim da ima smisla,energija je svuda oko nas,samim tim i u nama;))))..
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mnogo daleko ti ode...ja ne koristim ništa podsvesno, šta zamislim to i uradim, nema zezanja :lol:

A energija, čas u ovom čas u onom obliku, da ne zna čovek kako da je iskoristi a kamoli da leči :beee:
Ali pošto sam sad pospan i mnogo toga nedefinisano mi pada na pamet za svaki slučaj ću da spustim roletne na prozoru da nečija tuđa frekvencija slučajno ne zaluta u moju sobu :)

Laku noć :al:
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
hehehe...o da,samo oprezno:))verujem ja da ti vibriras na jakim frekvencijama:))))hehe...zato,brzo zaspi da je nerasipas koje kuda;)))
 
Natrag
Top