nece da obrise fajl

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
54
Skinuo sam jedan fajl i smestio ga u jedan podfolder u downloads.Kada sam pokusao da ga obrisem izbacuje mi: it is being used by another person or program close any programs that might be using the file and try again.Kako da ga obrisem?
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Jesli li probao da restartujes kompjuter ,pa da ga obrises?
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
unlocker

Skini ovaj program postavio sam ti ga:

>>>KLIKNI OVDE<<<,


Desni klik na faj tj. folder koji nece da se obrise, odaberi opciju Unlocker i zavrsi posao. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Skini ovaj program postavio sam ti ga:

>>>KLIKNI OVDE<<<,


Desni klik na faj tj. folder koji nece da se obrise, odaberi opciju Unlocker i zavrsi posao. ;)


Svaka čast na preporuci...koristim taj program godinama i nikad nije omanuo...

Skinite ovaj program i kad se pojavi ovakav problem nećete morati da restartujete računar da bi brisali fajlove koji se ne mogu na normalan način obrisati...
Pri tome postoje fajlovi koji se ne mogu obrisati ni nakon restarta računara...
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Svaka čast na preporuci...koristim taj program godinama i nikad nije omanuo...

Skinite ovaj program i kad se pojavi ovakav problem nećete morati da restartujete računar da bi brisali fajlove koji se ne mogu na normalan način obrisati...
Pri tome postoje fajlovi koji se ne mogu obrisati ni nakon restarta računara...

Tako je,
UNLOCKER je najbolji u svom poslu. Ne postoji Fajl/Folder koji nece moci da obrise. :)

Jako koristan program koji svaki korisnik treba da ima u svom racunaru, za one koji ne zele da instaliraju postoji i Portable verzija koju sam postavio.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Ja sam ga podesio da se pokreće sa pokretanjem sistema...
E koliko puta sam imao problema sa brisanjem foldera...fajlova...sa preimenovanjem istih i svaki put je ovaj mali programčić riješio problem...
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
I meni se pokrece sa windowsom, sećam se mog prvog susreta sa folderom koji nisam mogao da obrisem, te restart, te Safe mod... tesko je kad ne znas nista... posle sutiranja kucista i kidanja nerava samo dva klika resila su moj tadasnji problem. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top