Ne znam gde cu :)

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa pitala si kako je bilo, znači prošlo vreme...
Ko zna šta nosi budućnost... :dntknw:
Nadam da će biti... yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ajde da ti verujem :roll:
Uostalom svi treba u životu da imaju više lepih nego ružnih trenutaka...uopšteno govoreći :)

Nego jesi li upoznala nekog mladića tamo...našeg ili Švabu?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Slazem se :)yes3
Naravno da jesam i naseg (mada je to vise bilo obnavljanje poznanstva jer smo se mi tj. kada sam bila ja klinka druzili) i Svabu komsiju....ajoj :) a imala sam i Spanca u komsiluku (ozenjen je sa Svabicom jbg pa nismo mogli da se bas druzimo,a dobro smo se sporazumevali :),jer nisu Svabice bas prijatne,znas :vorred:). E,ma sada kad sam kuci mogu reci da i nije bilo tako strasno kako sam ja to tamo dozivljavala,sto ti kazes bilo je stvarno lepih trenutaka :) .Bilo bi super da mogu da budem 10 dana tamo 10 dana ovde :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa znači ipak je bilo lepo :)
Ti prvo predstavila kao da si na izdržavanju kazne :acute:
Mislio sam da li si upoznala nekog za više od prijateljstva smile3
A gde si bila, u nekom većem gradu ili..?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
U Disburgu
Aha,pa da,pa bilo je i toga :)
Kada su u petak dosli kod nas da se pozdrave nisam znala kako se osecam,tuzno ili srecno ... Ne volim rastanke nikako:(,oni su bas bezveze.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Duizburg, Rurska oblast...prolazi Rajna, velika reka...
A pošto si bila preko leta jel se kupaju ljudi u njoj kao kod nas u Dunavu?

Znači bilo je i toga, možda si onda još malo mogla da ostaneš :)
Joj i ja mrzim rastanke, baš, uvek sam mrzeo... :(
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Mi smo bas pored Rajne i tu se ne kupaju jer je mnogo zagadjeno od bajera,a ne znam dalje tamo da li se kupaju.
Da,mogla sam ali sam se uzelela seke.mame i maca :).
Verovatno mi ne bi bilo toliko ruzno da sam ja krace bila tamo,ali dva meseca ... a njih je bas lako lako zavoleti jer su predobri ... ma ici ci opet sledece godine ( ne mogu da verujem da sam ovo rekla :) )
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ok...za Rajnu :)
Svako bi ih se uželeo da je na tvom mestu...za mačke, imam ih i ja pa te razumem yes3
Ma lepo je tebi bilo...samo da si našla neku zanimaciju...da ti ne bude dosadno..ne bi se ti još vratila yes3
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Pa da su mi neki ljudi odavde tamo ostala bih ja i zauvek.Ma znas sta je meni bilo tamo....ne znam nemacki,to me je dosta kocilo,a da znam bilo bi i zanimacije,jel tako ;)
 
Natrag
Top