ne radi mi tastatura

Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Za prvo pitanje naj lakse vrati ga unazan par dana ako je isto onda nije upitanju softver nego hardver a za drugo pitanje proveri koji ti je jezik podesen za tastaturu ako su ti ta slova prije radili probaj isto kao za prvi odgovor ako je isto problem je sa tastaturom a ne sa komp rasklopi i proveri kontakte jedino ako si prosuo pivo po slovima moraces ga ocistiti :?:
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2009
Poruka
3
meni isto ne radi tastatura i izzgleda da sam pokupila viruse, upravo kucam preko on-scren keyboard. kada uključujem tastaturu zasijaju mi one tri lampice num caps i scroll ali tastatura uopšte ne reaguje. koristim avast free, onu besplatnu verziju... ako neko ima rešenje molim neka ga podeli
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Mojpredlog vam je prvo skinuti CCleaner sa njim malo procesljati komp
Zatim skinuti spyware doctor verziju sa kljucem sa njim takodje preskenirati komp(iskljuciti antivirus zbog konflikta)!
Defregmentovata sve particije ako je potrebno vise puta!
Zatim putanja my komputer>c disk>windovs>prefetch folder izbrisati sadrzaj tog foldera(ne i sam folder)!
Pogasiti prozore zatim restartovati komp i ostaviti ga par minuta!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Nemojte da mislite da sam idiot, mada se sad glupo osecam...dakle,upalim ja danas kompjuter,najzad,kad ono-ne radi tastatura.Dobro,pomislim,sreca je da imam rezervnu.Jes' da je stara oko vek i po ali,vazno je da radi...ili ipak ne..ne radi.Sa zebnjom pomislim da je do kompjutara i evo me idemo ja i moje tastature kod komsinice na kafu.Tamo,naravno sve funkcionise.I tako,ja sad ne znam sta cu-da li da se preselim kod komsinice..Mozda ipak mozete da mi pomognete?
Samo da vam kazem-sve drugo radi,samo mi se kompjuter u zadnjih par dana mnoogo sporo gasi.Tastatura nije usb,ako je to od vaznosti.Dakle,ima li spasa?!

Mojpredlog vam je prvo skinuti CCleaner sa njim malo procesljati komp
Zatim skinuti spyware doctor verziju sa kljucem sa njim takodje preskenirati komp(iskljuciti antivirus zbog konflikta)!
Defregmentovata sve particije ako je potrebno vise puta!
Zatim ides na Start u search prozoru kucas msconfig pa stisnes enter u startup tablici odcekiras sve osim
sistemskih programa antivirusa i drajvera Aply i ok restartujes komp!
Zatim putanja my komputer>c disk>windovs>prefetch folder izbrisati sadrzaj tog foldera(ne i sam folder)!
Pogasiti prozore zatim restartovati komp i ostaviti ga par minuta!
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Idi na divace manager i desni klik na keyboard i uninstall i skljuci komp i ukljuci ili scan for hardwere chan ... ili probaj vratit komp unazad
 
Natrag
Top