ne radi mi tastatura

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Nemojte da mislite da sam idiot, mada se sad glupo osecam...dakle,upalim ja danas kompjuter,najzad,kad ono-ne radi tastatura.Dobro,pomislim,sreca je da imam rezervnu.Jes' da je stara oko vek i po ali,vazno je da radi...ili ipak ne..ne radi.Sa zebnjom pomislim da je do kompjutara i evo me idemo ja i moje tastature kod komsinice na kafu.Tamo,naravno sve funkcionise.I tako,ja sad ne znam sta cu-da li da se preselim kod komsinice..Mozda ipak mozete da mi pomognete?
Samo da vam kazem-sve drugo radi,samo mi se kompjuter u zadnjih par dana mnoogo sporo gasi.Tastatura nije usb,ako je to od vaznosti.Dakle,ima li spasa?!
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Nisam probala nista jer nisam znala sta da probam ali probacu ovo sto si mi rekao cim stignem kuci.Hvala.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Nemojte da mislite da sam idiot, mada se sad glupo osecam...dakle,upalim ja danas kompjuter,najzad,kad ono-ne radi tastatura.Dobro,pomislim,sreca je da imam rezervnu.Jes' da je stara oko vek i po ali,vazno je da radi...ili ipak ne..ne radi.Sa zebnjom pomislim da je do kompjutara i evo me idemo ja i moje tastature kod komsinice na kafu.Tamo,naravno sve funkcionise.I tako,ja sad ne znam sta cu-da li da se preselim kod komsinice..Mozda ipak mozete da mi pomognete?
Samo da vam kazem-sve drugo radi,samo mi se kompjuter u zadnjih par dana mnoogo sporo gasi.Tastatura nije usb,ako je to od vaznosti.Dakle,ima li spasa?!
Dali si skoro skenirala racunar sa antivirusom.To sto ti se racunar u poslednje vreme sporo gasi,pocinju neke stvari da ti otkazuju...Skeniraj ga sa svojim anti-virusom ili imas ovde on-line:
Kaspersky Online Virus Scanner

Kod:
http://dw.com.com/redir?edId=3&siteId=4&oId=3000-8022_4-10723401&ontId=8022_4&spi=5ec906ffe8350c9e424e8b02ea1be01d&lop=link&tag=tdw_dltext&ltype=dl_dlnow&pid=10723400&mfgId=69625&merId=69625&pguid=1GGwNwoPjAQAACZvqlwAAAAG&destUrl=http%3A%2F%2Fwww.kaspersky.com%2Fvirusscanner
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Pored nekog solidnog antivirusa bilo bi dobro da na kompu imas i cistac tipa TuneUp Utilities da ti malo povremeno pocisti registre itd...

To moze da ti dodatno ubrza komp. A dobijas i druge korisne alatljike...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.01.2010
Poruka
3
Pozdrav.Vidi ovako sigurno imaš viruse pored postojećeg instaliraj antimalware pusti da odradi pobriši viruse i restartuj komp. Meni se to često dešava jer skidam programe i zakačim virus provereno ćao
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
4
a možda je i došlo vreme da se kompletan hard formatira jer se zna nakupit sranja di ništa ne pomaže..
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
mozda ti je crko na ploci ps2 ulaz ili ako ti je tastatura na usb onda probaj prebaciti u drugi usb ulaz, mozda ti je taj crko

neverujem da postoje virusi koji blokiraju tastaturu, prilikom palenja racunara stiskaj dugme Delete (nalazi se iznad strelica), ako ti udje u bios onda je nesto do sistema, ako ne udje u bios onda je crko ulaz na ploci
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
4
Meni ne rade na tastaturi a, s, d, f. Da li je možda problem na pločici tastature ili nešto drugo. Hvala?
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Ak te ne mrzi zezaj se da otvoris tastaturu i ocistis je na kontaktima ispod tastera, skoro nikad ne uspe, trazi drugu, ( potrosna roba) i gledaj na to pozitivno, sta da je nesto krupnije ;)
 
Natrag
Top