Ne mogu skidati sa utorrenta ?

Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Pozdrav.

Ne mogu skidati sa torrenta.Izbaci mi prozor sa porukom da chrome traži neki zahtjev od vanjskog protokola i kad kliknem pokreni aplikaciju ništa se ne dešava a i dalje ne mogu skidati.

Šta da radim ?
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
70
Obrisi uTorrent, to je i meni bilo. I skini sebi operu bolja je. I kad to sve napravis jos ti je pitanje odakle skidas zavisi sta skidas i sa koje str

Eto ako sam ti pomogao
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
¸Ma probat ću sa drugog web preglednika ali godinama sam skidao sa ovog torrenta i u google chrome i sad me je počeo nešto zaj......
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Pozdrav.

Ne mogu skidati sa torrenta.Izbaci mi prozor sa porukom da chrome traži neki zahtjev od vanjskog protokola i kad kliknem pokreni aplikaciju ništa se ne dešava a i dalje ne mogu skidati.

Šta da radim ?
Ti ne mozes da skines torrent fajl preko Chrome ili ne mozes da preuzmes ,,glavne fajlove,, torrenta....:???:...Ako ne mozes da skines torrent fajl preko Chrome probaj Mozillu,kod mene je Chrome dosta zezao:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ne mogu da peuzmem torrent fajl traži mi neki vanjski protokol,probat ću reinstalirati chrome pa ću vidjeti šta se dešava a probao sam i sa mozilom ista stvar.Poslat ću screen pa da vidite o ćemu se radi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ma torrent je i meni nesto zabagovao u kombinaciji sa Chrome. Prvo, kad Chrome treba da skine torrent file, nista se ne desava vec mi odmah nudi da pokrene aplikaciju. Pokrenem aplikaciju- nigde nema torrenta! Otovrim utorrent rucno- fajl je ucitan i vuce 1-2kb/s. Od 5-6.000 seedova na sajtu, moj torrent vidi samo 40 Leechers-a i vuce se ko puz. Onda pokusao ma ga restartujem. Iskljucim ga preko trej ikonice pa exit i, kada krenem da ponovo ukljucim, dobijem poruku- another instance of uTorrent is running, but it is unresponsive. Nadjem ga u task manageru, ali ne mogu da ubijem proces. Jednostavno nece da se iskljuci dok ne restartujem racunar ili odem na log off. Posle, na drugom pokretanju, radi normalno. Izgleda da je uTorrent malo prso.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ma torrent je i meni nesto zabagovao u kombinaciji sa Chrome. Prvo, kad Chrome treba da skine torrent file, nista se ne desava vec mi odmah nudi da pokrene aplikaciju. Pokrenem aplikaciju- nigde nema torrenta! Otovrim utorrent rucno- fajl je ucitan i vuce 1-2kb/s. Od 5-6.000 seedova na sajtu, moj torrent vidi samo 40 Leechers-a i vuce se ko puz. Onda pokusao ma ga restartujem. Iskljucim ga preko trej ikonice pa exit i, kada krenem da ponovo ukljucim, dobijem poruku- another instance of uTorrent is running, but it is unresponsive. Nadjem ga u task manageru, ali ne mogu da ubijem proces. Jednostavno nece da se iskljuci dok ne restartujem racunar ili odem na log off. Posle, na drugom pokretanju, radi normalno. Izgleda da je uTorrent malo prso.

To je to senator odmah nudi neku aplikaciju i što je najgore ne mogu pokrenuti tu aplikaciju.A nisam provjeravao u utorrent programu da li je počelo skidanje.Uglavnom to je taj problem.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Evo ja sam sad probao da skinem neki torrent preko Chrome i da ga pokrenem u uTorrent-u!Kad sam kliknuo na download torrenta,prvo se pokrenuo prozor(kao sto se i kod vas desava) da pokrenem aplikaciju....kliknuuo sam pokreni.....skinuo sam torrent fajl i preuzimanje je pocelo...:???:...ali imak postavi screen te poruke(za startovanje alpikacije) mozda nije ista poruka kod tebe i mene...
 
Natrag
Top