ne mogu da vidim svoje aktivnosti na FB

Učlanjen(a)
11.09.2012
Poruka
3
Zdravo,
moj problem je u tome sto ja od juce uopste ne vidim svoje aktivnosti na vremenskoj liniji, onosno ja licno vidim svoj profil kao “javni” samo neke fotografije, prijatelje i mape, sve ostalo je za mene zakljucano, kao da nepostoji, kad ostavim post mogu da ga vidim na glavnom zidu, ako ga neko prokomentarise dobijem obavestenje i tu mogu da i ja ostavim komentar i to je to. najveci broj prijatelja vidi moju veremesku liniju sasvim normalno, dok dosta njih takodje vidi sve kao zakljucan profil…
odmah sam promenula sifru, odjavila se sa svih uredjaja na kojima sam prijavljena i kontaktirala fb tim.
inace, nista nisam dirala u podesavanjima, samo sam postavila link sa youtuba i posle nekih 5 minuta cela moja istorija je izbrisana za mene, odnosno nemam joj pristup. uspostavilo se josh da se isto to pre odredjenog vremena desilo jednoj mojoj fb prijateljici.
niko sem mene nije koristio moj racunar. fb mi je otvoren u isto vreme na lap topu, ipadu i mobilnom. pre neki dan sam prihvatila prijateljstvo od osobe koju licno ne znam, ali imamo zjednicke prijatelje...
hvala unapred,
pozzzzz
 
Učlanjen(a)
11.09.2012
Poruka
3
samo da dodam da sam sad pre ulaska na fb preko mobilnog uradila sync na samsungu i tu mi sad fb radi bez problema, dok je na lap topu i padu i dalje isto :(
 
Natrag
Top