Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Da ne bude samo da smo džaba krečili. :D Mislim, šta ako nam vrate zlato, a mi se sami mučili da okrečimo iako smo mogli da angažujemo rumune za par zlatnika? Zato ću ja ipak sačekati, ne ide da se znojim za badava. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Pa stvarno mi je bolje da ne dolazim na forum.:-|
Sta je sad ovo sa zlatom?:cry:Gde su moji novci?:swoon:Ja ih uredno stekam,čemu sve to,i kako cu uopste da promenim identitet kad dodje vreme za to?:smile:
Hocu li ja bar jednom cuti lepu vest od vas?:aikido:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Uuu, zlato je konfiskovano još otkad je došao novi izgled foruma, a ti tek sad primetila... Moraš na jedan kraći kurs kod Dum iz Finansijskog upravljanja. stink.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
To samo govori koliko je meni stallo do novaca.;)

Vidim da vam se dopada moj dnevni boravak,nije lep kao nekih muskih clanova .Nikako nisam mogla da utrefim onu lepu bebi plavu boju.:rofl2:
Ostali,kad sredite svoje profile,mogli bi obavestiti ostatak druzine o tome i prirediti neki koktel prilikom otvaranja salona.:dance3:

Mars,sve cu ti potanko objasnim,sta,gde i kako.Cak ne treba zlato.da ovde ima gentlemena,ponudio bi se neko od njih,ali posto je to ovde deficitarna roba,ne preostaje ti nista drugo sem da sama zavrnes rukave.

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Moji masterski saveti su uvek na raspolaganju ali kad neko kao Ivanjuška neće da posluša onda ne vredi :dont-know:
Evo, među prvima sam okrečio zid i time dao primer i otvorio vrata pre svega ne-masterima...sa velikim N, ali nema pomoći kad neko kontrira iako sam kulturno na svoj profil stavio boje života, nade, radosti yes3

Tako je to sa Masterima...ja sam ove trikove u mnogo složenijem obliku davno izučio na Myspace-u tako da bih sada na nivou da bih mogao da bacim reklamu na Teleshop koja će objasniti kako se to radi...ma same ruke idu :lol:

Ali ok Ivanjuška, promenićeš stav kad postaneš Master, posle će ti biti smešno kad se setiš šta si sve pisala kao ne-masterka :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Od kad sam shvatila da nemam zlato i ne mogu da menjam nik,u ozbiljnom sam rebusu.Moracu da menjam taktiku.:boredom:
Sta bi bilo kad bi svi isli niz vodu?Mora neko i da talasa,a ko to bolje od omladinaca (citaj ne masteri)radi!:roll:

Ljudi,konacno pada snegggg!!!!:bfghb:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Nemam pojma o cemu pricas.Mada,poznato je da se ti i ja cesto ne razumemo bas najbolje.;)
 
Natrag
Top