Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kad je odbrana istine u pitanju, nema smekšavanja, nema kompromisa. yes3
Pa nije tebi džabe ime Tito...:lol:

Nemas brige,pisem samo u spamu,mada mi se omakne poneki post van,pa eto nevolje.:assassin:
Ej, vodi računa da ne mašiš prečesto...bliži ti se masterska titula, a ti još nisi smislila šta ćeš sa njom...(sad bi trebalo da stavim neki smajli, ali ja stvarno ne mogu da se mučim i da tražim...znači ovde bi bio neki smajli da znaš...:lol:)..
Što se tiče ''klanja paštete'', bolje i to nego ''džem i hleb''...To mi je uvek bio ''kraj hrane''...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Death i Njuška, nema ko da podigne novu revoluciju, Belja je bio obećavajući kandidat, ali se integrisao u sistem. Tako da ništa od novih smajlija, zasad. :-(

Dum, znaš da mora oštro sa nemasterima, to je deo pripreme za budućnost, za njihovo dobro. stink.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Death i Njuška, nema ko da podigne novu revoluciju, Belja je bio obećavajući kandidat, ali se integrisao u sistem. Tako da ništa od novih smajlija, zasad. :-(

Dum, znaš da mora oštro sa nemasterima, to je deo pripreme za budućnost, za njihovo dobro. stink.

Uvek je tako bilo, kad polažeš nade u druge debelo se razočaraš, naročito kad su u pitanju nove genracije yes3
Tako da od revolucije nema ništa, u stvari možda jednog dana iz zezanja vredi napraviti neku plišanu ali i to je neizvesno :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
e kaakvi ste..samo proozivate,napadate..:)..jos vam samo fali revolucija:blum3:...ali ustvari kad se posmatraju stvari pojedincno.. svi po malo imate karakteristike revolucionarnih vodja..od duma do deatha veelika moze da bude steeta:)))hehe
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
e kaakvi ste..samo proozivate,napadate..:)..jos vam samo fali revolucija:blum3:...ali ustvari kad se posmatraju stvari pojedincno.. svi po malo imate karakteristike revolucionarnih vodja..od duma do deatha veelika moze da bude steeta:)))hehe

Ko se proziva, samo razgovaramo :)
Eto ja npr Ivanjušku nisam zezao što profil izgleda ko dečija soba, sa onim ružičastim bojama :)
Nema tu leba od revolucije i revolucionara, svi bi da vladaju a to ne valja. Evo ja npr, stalno negde žurim, kao što se inače i na avataru vidi a nikad ništa ne stižem :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Jao,video si ga.Jel da je sladak.:curtsey:ek skoro mi je postalo jasno zasto je Belja rekao da Longov profil izgleda svetlucavo,tako nesto.:shubbcks:
A moj,ki upisan.:bfghb:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Jao,video si ga.Jel da je sladak.:curtsey:ek skoro mi je postalo jasno zasto je Belja rekao da Longov profil izgleda svetlucavo,tako nesto.:shubbcks:
A moj,ki upisan.:bfghb:

Morala sam odma' da vidim! Da virnem u tvoju avliju draga! :beee: Vala baš ki upisana!!!
Di si kupila onu farbu? Svi ste se našareneli a ja sam opet nešto propustila!:butgcher:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Jao,video si ga.Jel da je sladak.:curtsey:ek skoro mi je postalo jasno zasto je Belja rekao da Longov profil izgleda svetlucavo,tako nesto.:shubbcks:
A moj,ki upisan.:bfghb:

Kažem ja, okrečen ko dečija soba, ženska :)
Ali ako se tebi sviđa, sviđa se i meni :(

Morala sam odma' da vidim! Da virnem u tvoju avliju draga! :beee: Vala baš ki upisana!!!
Di si kupila onu farbu? Svi ste se našareneli a ja sam opet nešto propustila!:butgcher:

Mars red je i ti da krečiš. Od kada su se mogućnosti za krečenje otvorile svi su se po slobodi dohvatili četke, tako da nema više vremena za čekanje :dance3:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mars red je i ti da krečiš. Od kada su se mogućnosti za krečenje otvorile svi su se po slobodi dohvatili četke, tako da nema više vremena za čekanje :dance3:

A gde da kupim farbu Death? I kako?
Zaplenili mi tozla:cry: (ono što smo čuvali za zahvalnice :stupid:umesto da smo se bacili na nekontrolisano trošenje)!
Možda je Bata Raka obezbedio tim koji "džabe" kreči po kućama!?:dont-know:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
A gde da kupim farbu Death? I kako?
Zaplenili mi tozla:cry: (ono što smo čuvali za zahvalnice :stupid:umesto da smo se bacili na nekontrolisano trošenje)!
Možda je Bata Raka obezbedio tim koji "džabe" kreči po kućama!?:dont-know:


Pa ako ne možeš da se snađeš jedino da tražiš pomoć od Bekamenta ili Karbona mada i oni loše posluju u zadnje vreme, koliko čujem :dont-know:
U stvari moraćeš što pre da se snađeš da te ne slučajno kad se najmanje nadaš ne bi ovo strefilo :beee:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top