Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
I mi trku za konja imamo,pa da .

[ATTENTION]STAF UPOZORENJE Ovde mogu da pišu samo članovi koji nisu master.:D:D:D[/ATTENTION]
Nego dragi moji nemasteri,nas je svakako više,pa javite se ako vam je dosadilo ovo ugnjetavanje od strane...znate već koga.
"Nije da nam je bitno što smo master,bla,bla,bla".Foliranti.:beee:
Nego odoh da čitam tamo kod njih,to mi je bar dozvoljeno,gori su od neke pu,pu..daleko bilo sekte!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Odmah ću da iskoristim svoje Master iskustvo i da vam predložim himnu teme :D

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ti bi advokatu jedan prvo mogao da pročitaš uvodni post i vidiš da ti ovde nije mesto.Lepo se vrati kod tvojih prijatelja i jedite te neprskane torte.

Hvala vam drage moje pristojne prijateljice.Znamo mi za red,nego ajdmo u dobro jutro da se lepo izdivanimo.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Evo Ivanjuške u svom pravom ''elementu''...:)
Ne znam šta da ti kažem...I ovaj moj ''MASTER'', je na klimavim nogama...Toliko su ljubomorni na moju titulu, ne mogu ti opisati...sorry Sram ih bilo, te ih sram...ne može čovek ni da uživa u svom uspehu...Kakva je ovo država....:lol:

I sad, nigde nisam ''pristala''...Ni tamo ni 'vamo...Strašno...Duša me boli....:cray:

Evo Ivanjuška, biraj koje ćeš parče...
cake-1.jpg


Neverovatno, svetu je teško ugoditi....:lol:

Edit: Death, nisam znala da ti je Romana, omiljena pevačica....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
E Brute,a taman sam te pohvalila,ali s obzirom da si ti do skoro bila u mojoj koži,kod mene ćeš uvek imati rame za plakanje,utehu,lepu reč.:cray:
Dobro si prošla,nema vam vašeg Joda Mastera Druga Tita,taj ti tek ne bi dao mira.


Zahvalnice su mi dugo trajale.

Nego ova tvoja parčad torte suviše lepo izgledaju,u čemu je fora,i šta znači onaj čep ,da nisu slučajno izvučeni iz lavaboa???
Al su te brzo pokvarili,ccc.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ti bi advokatu jedan prvo mogao da pročitaš uvodni post i vidiš da ti ovde nije mesto.Lepo se vrati kod tvojih prijatelja i jedite te neprskane torte.

Hvala vam drage moje pristojne prijateljice.Znamo mi za red,nego ajdmo u dobro jutro da se lepo izdivanimo.

Pravila se zaobilaze u interesu mase pa sam zato uleteo da muzikalno definišem temu za one koji su zbunjeni a nedovoljno iskusni da shvate da je ovo tema samo za ljubomorne :D

Dum, nije bitno šta ja volim nego šta priliči ovoj temi ;)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
U pravu si Ivanjuška za Tita...Srećom nije tu...

Ne, Ivanjuška nikako nije ljubomorna, ona samo nije želela da bude tamo, gde se ne oseća prijatno...Evo, baš mi je uputila lepu pesmu od moje omiljene pevčice...''Ručice gore, idemo...''...ju...ju...:lol:
 
Natrag
Top