Ne diraj mi mobilni

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ne diraj mi mobilni


Da li postoji neka osoba sa kojom komunicirate, a da ne biste želeli da to vaš partner/ka sazna Da li se zabrinete dok ste, recimo, u kupatilu, a vaš mobilni ostane na oku osobe sa kojom ste u vezi Prostruji li vam nekada kroz glavu misao – Neće valjda sada da mi pošalje poruku, ili da me cimne!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Eeeee, i to treba majstorski izvesti. :-D
Meni su odavno isključeni svi tonovi osim za dolazeći poziv. Svoja dva mobilna držim u posebnoj torbici, a moj dragi nikad nije ni pomislio da pogleda moje telefone. Ne gleda ni moj računar, a kamo li telefone. I ja to ne radim. To je intimna stvar, a i zašto bismo SVE morali da znamo?!
Ne, nikad ne brinem o tome, iako mi se često dešava da mi poruku pošalje neko iz prošlosti, za koga baš i ne mora da zna, čisto da se ne bi nervirao i dobijao bilo kakve ideje.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Apsolutno ne postoji. Promenila sve brojeve kad sam zelela da rascistim sa svim i sad skoro da i nemam potrebu za mob. telefonom. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Eeeee, i to treba majstorski izvesti. :-D
Meni su odavno isključeni svi tonovi osim za dolazeći poziv. Svoja dva mobilna držim u posebnoj torbici, a moj dragi nikad nije ni pomislio da pogleda moje telefone. Ne gleda ni moj računar, a kamo li telefone. I ja to ne radim. To je intimna stvar, a i zašto bismo SVE morali da znamo?!

Ha, moramo se upoznati, možda smo davno izgubljene rođake...:)

I kod mene je isti slučaj! Telefon kao i moja torba su moje lične stvari po kojima niko ne bagrlja - nisu to radili ni moji roditelji pa ne vidim da sad neko treba da počne! Nemam nekih tajnih obožavalaca, niti sam tip za sedenje na dve stolice pa da strepim. Ispod svakog nivoa je rovarenje po tuđoj intimi!
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
Ma instaliro program da zakljucam poruke i sta ocu.. i gotovo. Nema da brinem. Ili ako vec nemate Samsung.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Ma Prle i Tihi su klinčadija koja se šunja do komšijske šljive... Da moja 'draga' vidi i 30% onog što mi stiže textualno, ili o čemu pričam dok sam na bezbednoj udaljenosti, dobila bi razvod iz taka, kao i da dete ne viđam ni na nautičku milju... Ali, svaki put kad prilazim 'combat zone'-u, sva moja telekomunikacija je 'čista kao suza'... Šta ga znam, valjda uslovni refeks 'starog iskusnog ilegalca', kod mene nije zamro...
Usput, detetu dajem tlfn da se igra, 'dragoj' trebaju poneki brojevi, ja joj, dobacim aparat bez
ikakvog straha.
Takođe, izuzetna mašta mi je podarila talenat izuzetno uspešnog pseudnimisanja izvesnih osoba... Tako da npr Jovana je Jovan, prezime provrtim u muško ime i sl. (Saveti za zaobilaženje neprijatnih pitanja i indisponirajućih odgovara su večeras za dž. LOL)
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
10
Da prije sam strahovala ali sad vise ne,sad samo iscekujem da mi se netko meni jako drag, s ovog foruma javi.Jer mi jako nedostaje .
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Sto se mene tice, moze da ga gleda koliko hoce...nemam sta da krijem....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Moj mob? Ni sama ne znam gde mi je...ako ga nadje svaka mu cast..i kad ga nadje nema sta da se vidi...nemam nista za sakriti...ni ja ne diram njegov...jedino kad mi ga sam da...da ga diram...:roll:
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Ne. Nemam tih problema. Veran sam njoj kao i ona meni. Tajne ne postoje niti ih je ikada bilo.
 
Natrag
Top