Ne detektuje SkyStar 2 karticu

VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Imam Skystar 2 satelitsku karticu, poslednji put kada sam koristio radila je, a sad kada san je ubacio u pci slot i kada sam upalio kompjuter windows 7 necce da je prepozna, u device manager nema nista o novom hardwaru, da li je neko imao ovakav prolem i da li je uspeo da ga resi? Reinstalacija windowsa bi verovatno pomogla, ali ne bih sada ubacivao windows.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Za SkyStar 2 karticu imas dve vrste drivers (BDA i WDM). Downloaduj najnoviju verziju od Technisat, u downloadu ce biti obe vrste driver. Instaliraj WDM. Takodje reinstaliraj i software (klikni na start.exe...)
Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
probao sam da skinem kada je skinulo u folderu nije imao wdm , cak sam i probao sa driver pack 1.0;1.1;1.2, a na 1.3 nadje skystar ali trazi da se registrujem( da platim)
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Evo ovako tema je stara ali ako nije resena,malo sam imao problema kad sam presao na winsdows 7,sada nemam skay star 2 karticu ali je resenje u tom drajveru BAS ZA WINDOWS 7 ako nije reseno javi moze i na pp pa cu potraziti drajvere.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
3
Evo ovako tema je stara ali ako nije resena,malo sam imao problema kad sam presao na winsdows 7,sada nemam skay star 2 karticu ali je resenje u tom drajveru BAS ZA WINDOWS 7 ako nije reseno javi moze i na pp pa cu potraziti drajvere.Pozdrav
Imam Skystar 2 satelitsku karticu, poslednji put kada sam koristio radila je, a sad kada san je ubacio u pci slot i kada sam upalio kompjuter windows 7 necce da je prepozna, u device manager nema nista o novom hardwaru, da li je neko imao ovakav prolem i da li je uspeo da ga resi? Reinstalacija windowsa bi verovatno pomogla, ali ne bih sada ubacivao windows.
eovako probaj ugasi komp i izvadi karticu zatim ubaci je u neki drugi slot..
 
Natrag
Top