navix problem

Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Na windows 7 imam instaliran xbmc frodo i zadnjih nekoliko dana mi ne radi navix. Otvori ga i kad pokušam ući u njega samo piše please weith i tako čekam min pa mi dosadi i izađem van. Zna li neko kako riješiti problem?
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Nikako to nije prvi put vec je bilo u par navrata cak i 15 dana u komadu jedan puta,kad proradi trebace proci bar jedna sedmica kad se opet pocnu vracati i postavljati gore
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Najnovija vijest za navi x iz tima javljaju da zbog promjene servera koji nije izdrzao zbog velikog posjeta i nije se mogao nositi sa tim, navi x nece raditi do sredine 4 mjeseca
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2012
Poruka
11
Dali postoji nesto slicno Navi-Xu da bi se moglo gledati strimovi kao na Navi-X, posto nema neku listuza gledanje ??????
Unaprijed hvala na odgovoru :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Just wanted to let everyone know that we're working very hard to get our new servers installed promptly, should be by Mid-April. RT PLZ

Ja danas ovo procitah jer mi ne radi NAVI-X .....znaci do sredine aprila
 
Učlanjen(a)
25.03.2011
Poruka
43
Na windows 7 imam instaliran xbmc frodo i zadnjih nekoliko dana mi ne radi navix. Otvori ga i kad pokušam ući u njega samo piše please weith i tako čekam min pa mi dosadi i izađem van. Zna li neko kako riješiti problem?
instalirao sam navi-x 3.78 na frodo 12.3 na međutim otvori ga i kad pokušam ući u njega samo piše please weith ,čekao pola sata i ništa-instalacija na win 8.1 sve drugo radi
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Malo kasne sa novim početkom :)
Navi-x xbmc -1.5.2014

"We're almost done getting everything ready on the new servers, hopefully it'll all be running by the end of next week if all goes as planned. Again, we apologize for the delay and appreciate those of you who have supported us through the good times and the bad, it's only going up from here!"
 
Natrag
Top