Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
10
Ekipa pozdrav !
Oprostite ako ovo pitanje nije za ovu rubriku.... Imam navigaciju IGO na mob samung galaxy s3...
Pitanje je : mogu li ove karte na tu navigaciju jer vidim da su Q1 - 2014 , a moje su Q4 -2013...
LP ekipi
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.673
Не, карте су различитих екстензија и не могу се користити у другим навигацијама. Значи, свака навигација "пакује" карте у свом формату. Значи, ове карте раде само на Навителу. Узгред, за Србију су из 2012.
Било би супер за нас кориснике када би све навигације користиле карте истог формата али није тако.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.673
A jel moze da se koristi Cloud sa ovom krekovanom verzijom?
Изгледа да не може. Ја нисам успео да региструјем, каже да нисам у бази података регистрованих купаца, што је тачно.
Мислио сам да може, пошто нуди регистрацију и путем ФБ налога или руске варијанте ВКонтакте. Пробао сам обе варијанте али нисам успео.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
Nema veze, nije mi to toliko bitno, ali bilo bi zgodno da moze. Nego, instalirao sam ovaj najnoviji Navitel sto si postavio i bas mi se svidja, lep je interfejs, zanimljiv. Jedino ne mogu da namestim srpski glas. Mape sam prebacio, rade najnormalnije. E onda sam glas prebacio (raspakovao zip i ceo folder prebacio u Navitel/voice), ali kad udjem u podesavanja, jednostavno ga navigacija ne vidi i ne nudi.

Jos i ovo, gde god da smestim aplikaciju (bilo na memoriji telefona ili sd kartici), uvek se na oba mesta prilikom prvog starta aplikacije naprave foderi i na kartici i na telefonu.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.673
Да, прави фолдере али је фолдер на интерној празан тако да не сета.
Код мене глас ради најнормалније?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
Namestio sam srpski. Svasta sam pokusao i jedini nacin na koji sam dobio nas jezik je sledeci- otvorio sam folder sa engleskim jezikom, pod imenom Jane i prebacio sve fajlove iz srpskog tamo (pregazio sam sve sto je moglo) i sad mi je izabran engleski ali Andjela prica :). Samo par stvari su na engleskom, ali nije strasno.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.673
Направили су неку грешку. Код мене се води као (BA)Anđela. ПОгледај у подешавањима...
 
Natrag
Top