Navitel Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Navitel Navigator 8.5.0.954 АПК:

http://webfile.ru/file/7fd68af472bae5df093bb7f39d619974

Updates in Navitel Navigator 8.5.0.954:
"My Navitel" submenu has been modified and updated. Modifications concern the following items:

  • Purchase maps — you can choose and purchase navigations maps;• Download maps — you can view the lists of purchased products, download them to your device and delete map files.
Additional modification:
— Regrouping of maps in “My Navitel”.
— Optimization of use of device memory.
— Indication of current speed of “Navitel.Friends” service users.
— Error, resulting in programme failure upon rejection of friend request in “Navitel.Friends” service, remedied.
— Other minor changes, increasing programme reliability.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2009
Poruka
45
I da li da skidam sa ovih linkova, ili da čekamo da se pojavi na 'prvoj' strani?
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
1
Hvala za navigaciju,danas je probam.Zaboravio si da napises da u mapi Balkana ima i Crna Gora!Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2009
Poruka
8
koje su najnovije karta na officijalnom sajtu imaju mape iz 2013 q1,uopste nema kasnije,meni trebaju mape komplet evrope.Imam iz q1 ali imajuli neke posle tj novije,mislim glupo mi je sto ne okace na sajtu??? Hvala puno unapred
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
koje su najnovije karta na officijalnom sajtu imaju mape iz 2013 q1,uopste nema kasnije,meni trebaju mape komplet evrope.Imam iz q1 ali imajuli neke posle tj novije,mislim glupo mi je sto ne okace na sajtu??? Hvala puno unapred
На првој страни у првом посту стоје ти линкови за последње објављене мапе.
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2012
Poruka
35
Extra je navigacija znaci vrh... sve mape, detaljne, jedino me nervira na nekim mjestima na navigacije nes sere na ruskom... Ali iszostavsi to sve je sxtra
 
Natrag
Top