Navitel Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Od pre par dana koristim ovu navigaciju i juce sam je testirao. Satelite sporo hvata ako nije ukljucen prenos podataka, i telefon mi se (ekran) gasi pose par minuta tako da bih video mapu moram ponovo da ga otkljucam.Zbog cega se to desava inace tel je alkatel 991
Није тачно. У опште ти не треба пренос пакетних података за рад навигације а конектује се за десетак секунди.
Где ти је грешка, не знам. Ову навигацију, у разним варијантама, користим од 2010. године и сасвим је ок. Овде није тако позната али полако.
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
12
Imam Telenor one touch i ova navigacija mi radi odlično.Najbrže hvata satelite od svih koje sam probao računajući i IGO.Karta je malo lošija od Contrastove jer po Čačku nema nekih ulica koje imam na Contrastu.Mislim da će se i to srediti jer vidim da su ozbiljno prionuli na posao
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruka
3
opet sam je danas koristio satelite hvata brže ali se opet gasi ekran, sa IGO se to nije desavalo a u podesavanjima ne mogu nista a nađemi inace je verzija 5,5
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruka
3
instalirao sam novu verziju ali mi traži registraciju da bi radila u standardnom modu a ne kao trial. Kako se to radi i koji je kljuc. hvala unapred
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Поставио сам ти крековану, последњу, и она не тражи никакву регистрацију!!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
1
Navigaciju koristim par meseci radi odlicno. Gde mogu da nadjem mapu Turske? Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
1
Kako iskljuciti ovu navigaciju?Ne znam zasto ostaje ukljucena a nema opcije za izlaz!Radi na alcatelu 997 za razliku od iGo-a.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
brate stisneš ma menu i onda u desnom ćošku gore ima exit i tu stisneš i gotovo
 
Natrag
Top