Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Downloadujte
Kod:
http://rghost.net/39665286


Mape mozete skinuti direktno sa njihovog sajta, ne moraju da se kupuju i ne moraju da se krekuju.

Download map
Kod:
[URL="http://www.navitel.su/en/downloads/demo/"]NAVITEL ® -[/URL]

Download voice
Kod:
[URL="http://www.navitel.su/en/downloads/voice_packets/"]NAVITEL ® -[/URL]

Download skins
Kod:
[URL="http://www.navitel.su/en/downloads/design/"]NAVITEL ® - Skins and 3D models[/URL]

Speedcam za Srbiju


Instalacija uputstvo:
1. Instalirati APK file
2. Pokrenuti Navitel (da bi se napravio folder na SD kartici)
2. Zatvoriti Navitel
3. Dodati fajlove (maps, spedcam, skins, ...)
4. Uzivajte.


Utisci:

Mane
1. Ima pocetnickih gresaka kod rute. Zna da skrene sa bulevara na nebitan put da bi dosli do cilja. Sto nije greska softvera vec same mape.
2. Nema setovanja rute (brzo, kratko, ....).
3. Nema glasovnog upozoravanja na Prekrsajne kamere (fiksne). Primecujem razliku u broju audio fajlova u zavisnosti od jezika (probacu da ovo ubacim), mada postoji kao opcija u aplikaciji ali ne radi.

Prednosti:
1. Navigacija je upotrebljiva. I laka je za krekovanje. S obzirom da su ovo prve mape, licno sam prezadovoljan a sa sigurnoscu mogu da napisem da ce vrlo brzo biti i odlicne. Mada, nece skoro nova verzija mapa.
2. Navitel je realno druga posle iGO-a. Copilot ima karte koje su starije od godinu dana. Navigon ne radi na dosta telefona, mape se ne mogu cuvati vec nanovo skidati... S obzirom da se Garmin vezao za Windows platformu i Nokiu a Symbian mrtav onda ce i ostati druga Navigacija uopste.
3. Crna Gora je odradjena najbolje od svih karti. Selo Krasici je iscrtano komplet ali nema kucnih brojeva. Susanj je slab iako je vece mesto. Bice dobro odradjena jer imaju interes.
4. Tekstualni fajl za speedcam koji se koristi u iGO navigaciji je upotrebljiv u Navitelu.
5. ...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
16
Ja sam instalirao Navitel odavde, i vidim da je krekovan, ali uopšte ne mogu da dodam mape, speedcam, kada odem na SD karticu i uđem u mape, folder je prazan, tj. svi folderi su prazni.
Šta da radim, radio sam po upustvu, instalirati Navitel, izaći, dodati fajlove ( speed cam itd).
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Ja sam instalirao Navitel odavde, i vidim da je krekovan, ali uopšte ne mogu da dodam mape, speedcam, kada odem na SD karticu i uđem u mape, folder je prazan, tj. svi folderi su prazni.
Šta da radim, radio sam po upustvu, instalirati Navitel, izaći, dodati fajlove ( speed cam itd).
После инсталације, односно покретања навигације, поново укључи тел на комп и на сд картици у фолдеру навител нађи локације и убаци мапе, камере и глас. Мапе можеш убацити и да нису у фолдеру. Довољно је да су на сд картици. Само прати по покретању навигације могућности.
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2011
Poruka
1
cek ako sam dobro shvatio, ove mape ovde su poskidane sa njihovog sajta, ali nisu potpune u smislu da kada se plate dobija se vise detalja.. jel tako? hvala u svakom slucaju za program, svidja mi se, SYGIC je dosta bolji, i brze renderuje mape, ali je nevolja sto u mapama za Srbiju nema ucrtanih ulica, vec samo POI's (points of interest).. mada ce verovatno uskoro biti dodate.. pozz
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
9
Pozdrav!
javljam se iz Zenice i Navitel je sjajan ima ucrtane puteve kojis u obrasli travom a kamoli ostale ulice. Imam i Don t panic ali nije mu ni do koljena. Dugo sam tugovao za garminom al sad mi je duša na mjestu. Hvala na linkovima, vremenu i trudu.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
cek ako sam dobro shvatio, ove mape ovde su poskidane sa njihovog sajta, ali nisu potpune u smislu da kada se plate dobija se vise detalja.. jel tako? hvala u svakom slucaju za program, svidja mi se, SYGIC je dosta bolji, i brze renderuje mape, ali je nevolja sto u mapama za Srbiju nema ucrtanih ulica, vec samo POI's (points of interest).. mada ce verovatno uskoro biti dodate.. pozz

Nema drugih mapa nego ovih sa njihovog sajta. Slobodno skidaj sta ti treba.
Sygic i TomTom su neupotrebljivi za Balkan jer nemaju mape i nece ih uskoro ni praviti.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Према мени доступним информацијама, звао сам седиште навитела у Москви, на пролеће стиже апдејт а стиже и српски језик за интерфејз.
Коначно сам имао прилику да пробам и ја навител у Београду и...урађен је одлично. Пропуста има али их треба занемарити јер је ово тек почетак. У навителу раде све млади и врло предани програмери који дају максимум како би навител био број један у свету. Можда некоме ово звучи препотентно али, с обзиром да знам када су и како су почели а где су данас, треба их респектовати.
screenshot2012-11-20-16-.png
screenshot2012-11-20-16-.png
screenshot2012-11-20-16-.png
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2012
Poruka
7
Da li postoji srpski jezik za interfejs(program)?
Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Српски језик долази са првим апдејтом. По ономе што су ми рекли апдејт се може очекивати на пролеће.
 
Natrag
Top