Navigacije, mape, uređaji, uporedivanje i analiza mapa - here, tom tom, topmap

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Instalirao sam nekako IGo Luna, jedva proradila, ubacio Srbiju i Maltu, tesko je pronasla gps signal. Sad cu da je testiram, posle ciscenja kesa aplikacije i kesa telefona deluje da radi ok. Telefon je star 5-6 godina, azuriran 4 puta sistem i nikad radjen fabricki reset, za divno cudo radi super, bez stucanja, sem navigacije.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Jedna kap prepuni čašu.
A kada uradiš FR primetićeš koliko bolje radi to što misliš da radi dobro. Naravno, najpre bekap ...
 
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
20
Pozdrav dobri ljudi. Znam da ima tema sa igo, sygic navigacijama za androide koju sam prelistavao dugo ali mi je potrebna hitna pomoc. Igo next gen nisam uspeo da podesim da mi lepo radi u inostranstvu, gde god odem ona zabode, i nisam uspeo da je podesim - ranije je radila solidno dobro. Putujem za par dana na Maltu, potrebna mi je neka dobra navigacija za pesake koja radi lepo u offline modu - google maps takodje nece da mi radi u realnom vremenu kad skinem offline mapu za neko ostrvo ili grad. U pitanju je Samsung s9 na androidu 10 - kad je bio na devetki bilo je sve ok, od azuriranja na 10 krecu sve muke a ne mogu da ga vratim nazad. Ako nego ima neki predlog bio bih mu vecno zahvalan, Aplikacija za android 10 sa mapom Malte za pesake u offline rezimu. Imam losa iskustva sa roming internetom u inostranstvu preko mog operatera pa bih izbegao, jednom su me odrali.
Probaj osmAnd maps offline ili možda ti se svidi magic earth. Sve imaju za pešake i rade offline tj bez interneta. Osmand nije loša za planinarenje. Magic znam da koristim i za grčku. Imaju dosta opcija, kao head up, probaj
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
64
BEOGRADE samo ti jos ovo nisam rekao...

Beograđani, odsad u realnom vremenu možete da pratite javni prevoz kroz Google Maps​

Više ne morate da se nervirate jer aplikacija BeogradPlus baguje – Beograđani, sada možete da pratite gradski prevoz u realnom vremenu i kroz Google Maps


 
Natrag
Top