Natalija i bane se kresnuli u kupatilu?!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Marjan Rističević i Eva Ras otkrili da se dvoje farmera seksalo u kupatilu


23574.jpg


Eva i Marjan znaju ko ima seks na Farmi!
Vremešna glumica i nešto mlađi političar pažljivo prate sve stanovnike na imanju u Lisoviću, a njihove pretpostavke dodatno je učvrstilo pismo zadruge u kojem se zabranjuje da po dvoje ulaze u kupatilo. Sa Vendi su podelili svoja saznanja, a povod je bio Bane i činjenica da ga saleću farmerke.

Marjan: To je sve jurenje zbog seksa!
Eva: Znam i ja za aferu da nema tu suvog ku.. a. Ima tu p.. ke koliko hoćeš! Ima, ima. Pa znate da su nam juče slali pismo da se u kupatilo ne ide i tamo se tuca. Ja sam isto videla da ulaze ono dvoje.

Vendi: Vi ste i zaticali da izlaze dvoje zajedno.
Marjan: Recite mi, kako izgleda žena posle seksa na divlje, na brzaka? Eto, koga je danas bolela kičma na sastanku?! Zvuči suludo, ali je kičma više ne boli! Danas sam primetio te staklaste, friške poglede. Kod žene se posle seksa oči cakle. Desi se da neko uđe na jedna vrata, pet minuta kasnije uđe neko drugi, pa kasnije taj muškarac onako, izgleda malo ispražnjeno.

Rističevića su i Eva i Vendi pažljivo slušale i potvrdno klimale glavom dok je on govorio u šiframa. Ali su definitivno znale o kome priča.

Marjan: Njene oči su bile dosta staklaste. Pre toga je bio još jedan trenutak, koji je bio daleko duži. Valjda je ona druga strana zakasnila zbog nečega. Dotična persona je onda ušla. Sve je trajalo oko deset minuta. Sve ja gledam, položaj bubice i položaj pojasa. Vidite kako su sad raspevani posle tog tupog pogleda.

Po svemu sudeći, lider Narodne seljačke stranke je aludirao na Baneta i Nataliju, koja je jedina pevušila čitavo veče.
Ostaje da vidimo da li će pevušiti i kad izađe sa Farme i vrati se mužu. Biće da će tada morati da kuka.

Goran Doljančević

Sani: Moju ženu mnogi žele

Sani Trik FX rešio je da tuži određene osobe koje su komentarisale ponašanje njegove supruge Natalije na Farmi, a koje - za sada ne želi da otkrije.

- Svako treba da gleda svoju kuću i svoju ženu. Moja žena je pokazala da je i dalje seksi i da je drugi muškarci žele, što meni imponuje. Nisam ljubomoran kako su drugi očekivali da ću možda biti! Pevače koji takođe rade na svom marketingu preko Natalije neću da komentarišem. Tužbe se spremaju, ponavljam!

Sa Natalijom sam do kraja, i nedostaje mi. Kad izađe, videćemo. Što se tiče našeg sina, sve je u najboljem redu. Bili smo na selu kod njegovog dede, odmorili smo se nekoliko dana - rekao je Sani za Kurir, i zadao temu za razmišljanje: koga će po izlasku sa Farme stići njegova tužba?

Mi samo možemo da dodamo da je Ivan Gavrilović najglasnije komentarisao Natalijino ponašanje...


Izvor: Kurir
 
Natrag
Top