Narezivanje CD-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
17
E ovako stoje stvari..skinuo sam preko torrenta neku igricu koja je 7 gb. a ja imam diskove od 4.7..pa me zanima mogu li je nekako narezati na ta dva? mislim da bi trebalo moci,jer kada sam kupovao neke igrice bile su na dva diska od 4.7gb(na pola instalacije pise 'ubacite disk 2') pa ako moze ikako da se nareze moze li neko da mi objasni kako,i kojim programom? :dntknw: pzdrav,i hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
mozes u WinRar-u da razdelis na nekoliko fajlova (zapakujes) npr. delovi po 700mb i onda sve tu (razdeljeno)narezes na dva DVD-a
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
a sta ako nema dual layer rezac ( kao ja npr. ) .kako onda. niste procitali kako treba pitanje pa lupate. kad razdjelite igricu u win raru i narezete onda morate tu igru ponovo sa dvd-ova kopirati na hard i spajati je. nemoze se instalirati igra sa dvd-ova a da vam pritom poslije prvog dvd-a trazi drugi , nema sanse. a nemoze ni spiterom uraditi kako treba. imaju dva foruma na koji ljudi kace vec razdijeljene igre. o tome je bilo rijeci pa necu slagati jedno deset puta u ovom podforumu , cak postoje i linkovi do tih foruma. malo pretrazi ovaj podforum i podforum video igre - pricaonica pa ces naci.


evo ti jedan link pa pretrazi malo taj forum

Kod:
http://fileforums.com/forumdisplay.php?f=39
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
E ovako stoje stvari..skinuo sam preko torrenta neku igricu koja je 7 gb. a ja imam diskove od 4.7..pa me zanima mogu li je nekako narezati na ta dva? mislim da bi trebalo moci,jer kada sam kupovao neke igrice bile su na dva diska od 4.7gb(na pola instalacije pise 'ubacite disk 2') pa ako moze ikako da se nareze moze li neko da mi objasni kako,i kojim programom? :dntknw: pzdrav,i hvala :)
slazem se sa crysis imas na forumu jednu lepljivu temu :
http://serbianforum.org/video-igre-pricaonica/151815-sa-dvd9-na-2xdvd5.html
postavi u novoj temi svoj zahtev , navedi koja je igra u pitanju ,neko ce se vec javiti sa resenjem:???:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top