Napravite sami Windows 7 sa ubacenim drajverima i programima..po vasoj zelji i ukusu

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki mozes li samo da mi kazes ako ti nije tajna posto vidim da si sve ovo radio u virualboxu komplet tutorijal interesuje me jeli ti kocilo dok si ga radio i koliko si dao rama za ovaj virtualni win 7 to je super da ne radis na svom racunaru pa posle brises ovako samo izbrises u virtual boxu i kraj...Hvala unapred

Da u virtualboxu je isprobana instalacija ......u pitanju je bilo 911mb......a koliko se secam nije kocila instalacija nimalo.....ono sve je proteklo u najboljem redu.......Prilikom izrade sedmice sa programima koji se automatski instaliraju pamtim da je jedino sporije isla tiha instalacija ofiice 2007 sto je mozda i razumljivo sobzirom na velicinu od 500-600 megabajta,mada moralo je to biti brze od 15-20 minuta koliko se instaliralo.....sve ostalo je bilo ok koliko me pamcenje sluzi.....

81361551.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2011
Poruka
0
Boki svaka cast ovo je fenomenalno evo ja upravo pokusavam da napravim svoj windows valjda cu uspeti nije mi jasno ovo virtuelno instaliranje jermeni je dao odmah da narezem disk i nije mi dao opciju virtuelnog instaliranja pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki svaka cast ovo je fenomenalno evo ja upravo pokusavam da napravim svoj windows valjda cu uspeti nije mi jasno ovo virtuelno instaliranje jermeni je dao odmah da narezem disk i nije mi dao opciju virtuelnog instaliranja pozdrav

Ok je to.....narezes na disk........

A probu diska ako zelis u virtuelnom okruzenju moras instaliurati program virtualbox pa preko njega isprobati svoj disk.....

Nacin rada sa virtualboxom je u vise tutorijala objasnjen na forumu ......bas u delu tutorijali.....

recimo ovde........

http://serbianforum.org/domaci-tuto...ja-i-aktivacija-windowsa-7-u-windowsu-xp.html
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2012
Poruka
6
Pozdrav Boki. Mozes li opet okaciti ovaj tutorijal u pdf-u? Ovaj Su uklonili.
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
8
(Boki druze pitanjce predpostavljam da je suvisno ali ajde ..prethodno si sve lepo opisao kako se pravi boot WIN7 sa dodatnim drajverima i dodatnim programima koji su napravljeni tihom instalaciom e sad pitanje...sta ako recimo preteram sa post instalacionim programima i napakujem ih da staju na vise DVD-ova kako onda da WIN 7 koji na prvi od tri DVD-a a na ostala dva trebam da skockam postinstalacione programe ...kako onda napraviti BOOT=abilni disk/ove za sva tri DVD-a (kako ih izdeliti na tri DVD-a a da opet ostanu deo te boot celine ne znam jesam li jasan dovoljno) ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
2
Zdravo Boki druze! Ja sam novi clan ovog foruma,imam jedan problem i zamolio bih te da mi malo detaljnije objasnis tj, pomognes.Pokusao sam da napravim Windows 7 zajedno sa programima koji su pretvoreni u tihu instalaciju.Proces sjedinjavanja je uspesno zavrsen,ali kad krenem sa instalacijom moje nove windows 7 javlja se prvi problem vezan za particije, a to je da nemam mogucnost brisanja moji starih particija tj. ako nastavim dalje instalaciju ostaje mi moj stari windows a uporedo dobijam i novi.Drugi problem je taj sto na kraju kad se zavrsi instalacija moje nove windows 7 ne pojavljuju mi se programi napravljeni u tihoj instalaciji vec samo windows-ovi standardni programi.BOKI POMOZI I RECI MI GDE PRAVIM GRESKU,UNAPRED ZAHVALAN! POZZZ...
 
Član
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
2
Veliki pozdrav za sve clanove foruma,Boki imam dva problema ,pa ako bi bio ljubazan da mi pomognes.Pokusao sam napraviti windows7 sa programima tihe instalacije,moj prvi problem je kada kada se podize sistem i kada se dodje do formatiranja particija ja ne mogu da formatiram moje stare particije,nego imam mogucnost samo da nastavim i desava se sledece,da kada se podigne sistem ja dobijam pored moje stare particije novu c i d particiju.moj drugi problem je kada se sistem podigne nema mojih programa koje sam napravio u tihom rezanju vec samo sistemski programi windowsa 7 su vidljivi.molim te reci mi sta da radim.veliki pozdrav od novog clana foruma
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2012
Poruka
1
Pozdravljam sve clanove foruma. Zahvaljujem se Bokiju na iscrpnom objasnjenju procedure modifukacije windowsa 7. Ali i ja imam isti problem kao i prethodna dva clana. Kad podignem sistem ne pojavljuju se novi programi koje sam pripremio za tihu instalaciju, onako po uputstvu Bokija. Pa molim Bokia ako bude svracao na ovaj forum da nam da odgovor tj svoje misljenje o cemu se radi.Pozdrav!
 
Natrag
Top