Šta je novo?

Napravite privremenu mail adresu i sacuvajte privatnost

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.447
Verovatno ste nekada pozeleli prilikom registracije nekog softvera,registracije na neki forum,....zbog svoje privatnosti da ne ostavite u podacima svoju pravu mail adresu...Postoji jednostavan nacin za to...Naime dobijate za par sekundi drugi identitet ,to jest novu mail adresu na odredjeno vreme koju mozete koristiti a u slucaju da vam stize mail na tu novu meil adresu on se preusmerava na vasu stvarnu adresu...Drugim recima,postoje serveri koji vam izdaju na odredjeno vreme novi mail a s obzirom da njima ostavljate stvarnu mail adresu oni preusmeravaju vam meilove na stvarni mail...Posle vremena na koji napravili novi mail svi vasi podaci se brisu iz njihove baze i anonimnost je zagarantovana.......

Idemo redom......

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.447
Odite na web adresu......

Kod:
http://meltmail.com/
Te posto stigli tamo prvo iscekirajte na koji vremenski period zelite da dobijete privremeni mail,u ponudi imate 3,sata,6 sati,12 sati i 24 sata...Ja sam se odlucio na opciju od 24 sata...Dakle cekirajte vremenski period na koliko vam treba novi mail......broj 1.Posto to obavili u praznom polju upisite vasu stvarnu mail adresu na koju ce biti preusmeravani vasi mailovi ako ih bude bilo......broj 2 ,te preostaje jos da kliknete misem na dugme Create.....broj 3

Kroz par trenutaka dobicete vasu privremenu mail adresu koju mozete koristiti onoliko vremena koliko sami to odredili .....broj 4

Takodje klikom misa na Show Your MeltMail...........mozete i videti vremenski period koliko vam jos traje kreirana nova mail adresa......

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.447
Odite na web adresu......

Kod:
http://www.mailexpire.com/
Posto stigli tamo kliknite misem na click here to create your new alias.....broj 1

U novootvorenom prozoru upisite stvarnu mail adresu na koju zelite da vam se preusmeravaju mailovi ako ih bude u periodu dokle vam vazi nova mail adresa.....broj 1,zatim u praznom polju Reminder napisite samo Email...broj 2,odredite vreme koliko ce vam trajati nova mail adresa.....broj 3,cekirajte da se slazete sa uslovima kreiranja nove mail adrese.....broj 4,prepisite brojke i slova koje vidite na slici iznad.....broj 5, te kada sve ovo obavili preostaje vam jos samo da kliknete misem na Create new alias....broj 6

Kroz par trenutaka u novootvorenom prozoru dobicete nov alias,to jest novu mail adresu koju mozete koristiti za onoliki vremenski period koji predhodno sami odredili.....broj 6

zonki

zonki

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.549
Izvinjavam se što ovako upadam,ali mene zanima da li mogu da napravim mail adresu sa izmišljenim domenom....Lupam sad : [email protected]
Dakle svi vide tu adresu dok ja koristim obični hotmail?
Da li to mogu da napravim na ovim sajtovima što si nam pokazao...
I na MSNu da koristim tu adresu?
Hvala

zonki

zonki

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.549
Izvinjavam se što ovako upadam,ali mene zanima da li mogu da napravim mail adresu sa izmišljenim domenom....Lupam sad : [email protected]
Dakle svi vide tu adresu dok ja koristim obični hotmail?
Da li to mogu da napravim na ovim sajtovima što si nam pokazao...
I na MSNu da koristim tu adresu?
Hvala
PS probao sam sa Java skriptom...ima jedna fora koju sam video preko tjuba...editovao sam skriptu i ubacio svoje domene ali nije htelo da prihvati :/

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.447
U PDF........

:download: