Napadnut Velimir Ilić

Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
To se zove KARMA. Kako seješ, tako ćeš i žnjeti.

Dotični kondukter napušavao je sve živo, šutirao novinare, voditeljki u emisiji rekao da može da mu popuši, itd, beskrajan je njegov "prefinjeni" vokabular.

Došao je red i za povratnu reakciju.

Verovatno ni ostali njegovi simpatizeri nisu bolji, s kim si takav si.
Na snimku mi je zasmetalo kako "simpatizer" u svetlo braon kratkoj bundi besomucno skace preko policajca da dodje do ovog tipa. Tipična kafanska seljačina.
A i oni policajci, pa to su jos deca. Ja da sam policajac i da neko preko mene skace da dodje do lica koje ja privodim, pa pendrekom bih ga nahranio.
Na znam, za mene je to nezamislivo i zaista mi smeta.

Puno obicnih ljudi prodje sa ozbiljnim i teskim povredama, pa nikom nista, ali Velja je poslanik, jebi ga, i moze odmah da se prenemaze i da preti. Patetican jadnik. Ali takva nam je "drzava", nazalost.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
To se zove KARMA. Kako seješ, tako ćeš i žnjeti.

Dotični kondukter napušavao je sve živo, šutirao novinare, voditeljki u emisiji rekao da može da mu popuši, itd, beskrajan je njegov "prefinjeni" vokabular.

Došao je red i za povratnu reakciju.

Verovatno ni ostali njegovi simpatizeri nisu bolji, s kim si takav si.
Na snimku mi je zasmetalo kao "simpatizer" u svetlo braon kratkoj bundi besomucno skace preko policajca da dodje do ovog tipa.
A i oni policajci, pa to su jos deca. Ja da sam policajac i da neko preko mene skace da dodje do lica koje ja privodim, pa pendrekom bih ga nahranio.
Na znam, za mene je to nezamislivo i zaista mi smeta.

Puno obicnih ljudi prodje sa ozbiljnim i teskim povredama, pa nikom nista, ali Velja je poslanik, jebi ga, i moze odmah da se prenemaze i da preti. Patetican jadnik. Ali takva nam je "drzava", nazalost.

Slazem se u celini,panduri su mogli malo bolje da zavedu red,stvarno smesno izgleda da neko sme da pridje policajcu i jos da skace preko njega...
 
Natrag
Top