Напајање

Шта да радим са вентилатором?

  • Да га замјеним?

    Votes: 12 85,7%
  • Да га пустим да скроз цркне?

    Votes: 2 14,3%

  • Total voters
    14
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Зуји ми вентилатор на напајању па ме интересује која ми је боља опција од ове двије?
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Zameni ventilator... kosta samp 350din, a citavo naoajanje do 2.000din...pa odluci
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mnogim ventilatorima se da produžiti vijek trajanja dobrim izduvavanjem i stavljanjem vrlo male količine finog mašinskog ulja na osovinu (cnog za oružje ili za šivaće mašine). ventilatori i postaju glasniji kada se poveća trenje nepodmazane osovine zbog tiga što se nakupila i zalijepila prašina koja upije ulje. Nepodmazana osovina stvara veći otpor i temperaturu te se brže troši a detektuje se povećanjem šuma i cviljenjem kada je ventilator uključen.
Ukoliko postoji mogućnost da zamjeniš samo ventilator, uradi tako, nepotrebno je mijenjati cijelo napajanje ako je ispravno i odgovarajuće po snazi.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Питање је било из зајебанције а има се може се па се мјења цјело напајање a dosta mi je od 450w

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Mogla si ovo u pitanja i odgovore
Није могла него могао
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Питање је било из зајебанције а има се може се па се мјења цјело напајање a dosta mi je od 450w

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------


Није могла него могао

Nije mjenja nego mijenja, nije cjelo nego cijelo, ne miješaj ćirilicu sa latinicom i nemoj se zahebavati
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Nije mjenja nego mijenja, nije cjelo nego cijelo, ne miješaj ćirilicu sa latinicom i nemoj se zahebavati
Изгладнио сам па су ми слова била при руци а иначе ме мрзи да куцам по тастатури па покоје слово изоставим. smile3
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Питање је било из зајебанције а има се може се па се мјења цјело напајање a dosta mi je od 450w

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------


Није могла него могао
Aaa mislio sam da si zena posto ti je zena na avataru.
 
Natrag
Top