Naldo u Verderu

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Naldo u Verderu
11. septembar 2009.


00009561.jpg


Brazilski fudbaler Naldo potpisao je novi, četvorogodišnji ugovor sa Verderom iz Bremena, objavljeno je na sajtu nemačkog kluba. Prethodni Naldov ugovor sa Verderom važio je do leta 2012. godine, a u ovom prelaznom roku za njega je interesovanje pokazalo nekoliko velikih evropskih klubova.

- Srećni smo što će Naldo ostati godinu dana duže u Verderu. On je važan deo naše ekipe i prethodnih sezona razvio se u jednog od najkvalitetnihih defanzivaca u ligi - izjavio je generalni menadžer Verdera Klaus Alofs.

Trener nemačkog prvoligaša Tomas Šaf rekao je da je zadovoljstvo raditi sa Naldom.

- Lepo je što je Naldo doneo ovakvu odluku. Zaista je evidentan njegov veliki napredak i zadovoljstvo je raditi sa njim. Veoma smo srećni što je produžio boravak u klubu - kazao je Šaf.

Naldo, koji je u Verder došao pre četiri godine iz Brazilskog Žuventudea, rekao je da mu je bilo lako da donese odluku o novom ugovoru.

- Lepo mi je u Verderu, a zbog odlične atmosfere u klubu nije mi bilo teško da donesem odluku. Takođe, moja porodica se oseća odlično u Bremenu - dodao je on.
 
Natrag
Top