Najzdravije je jesti uvek u isto vreme

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Kod mene suvisni koligram utice najvise na psihu...pojela bih se ziva! :dntknw:

Opusti se Julkice zašto se opterećuješ zbog toga,znam da... mislim razumem da te to nervira i jeste utiče na psihu ali to ti još naknadno utiče na zdravlje.Zato jedi koliko hoćeš,možeš i želiš....tako i ja radim:);)
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Opusti se Julkice zašto se opterećuješ zbog toga,znam da... mislim razumem da te to nervira i jeste utiče na psihu ali to ti još naknadno utiče na zdravlje.Zato jedi koliko hoćeš,možeš i želiš....tako i ja radim:);)

Za 4 god. sam rezimom: Nista posle 18h, skinula 12kg i dostigla svoju idealnu tezinu...

Mozda zato "gubim kosu"...:D :D
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ti sada promeni režim ništa posle 20h,možda prestaneš da gubiš kosu;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
67
Што се мене и мог организма тиче - знам шта ми "штети": слаткиши и теста...смањила сам количине уноса (читај:могу да једем док не умрем или док има хране на столу/фрижидеру, и уопште ми не буде:bad:)
а повећала дозу воде...2 литре дневно (у почетку можда јесте мало тешко за навикавање, али после одређеног времена организам сам почне да тражи да је уносите) и сад сам:dance2:
Да, и НЕ једење после 18...а што се тиче тога да оброк мора да буде увек у исто време...:vorred: Поред оваквог темпа живота мислим да то полази за руком само пензионерима :)
 
Natrag
Top