Najverovatnije bez prenosa meča Italija - Srbija!

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
RTS nema dovoljno novca

Najverovatnije bez prenosa meča Italija - Srbija!


Beta 11. 10. 2010.

Generalni direktor Radio-televizije Srbije Aleksandar Tijanić rekao je danas da Javni servis najverovatnije neće prenositi utakmicu Srbije i Italije, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2012. godine, pošto nema dovoljno novca.

78403_kamerman01-reuter-nigel-roddis_f.jpg



"Kako sada stvari stoje, prenosa neće biti. Činimo sve da obezbedimo prenos, ali neko je nekome prodao prava i cene su otišle k vragu", rekao je Tijanić agenciji Beta.

Beogradski mediji preneli su da je Fudbalski savez Srbije prodao prava prenosa agenciji "Sport fajv", koja je ustupila prenos jednoj italijanskoj agenciji. Kako se navodi, ta agencija je za prenos utakmice tražila od RTS-a 500.000 evra, a od RAI-ja 3,5 miliona evra.

"Mi te pare nemamo, niti želimo da platimo", rekao je Tijanić.

Utakmica četvrtog kola Grupe C u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine izmedju Italije i Srbije igra se u utorak od 20 i 50 časova u Đenovi.
Srbija je u petak na svom terenu izgubila od Estonije sa 1:3, dok je Italija odigrala bez golova sa Severnom Irskom.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nije mi jasno gde su one silne pare od pretplate. Nije to mala suma koja se dobija mesecno.
au.gif



A gde su pare od marketinga. Da mi je znati ko uzima kajmak od svega toga?
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Sramota,sta reci,ako je tacno ovo...snacicemo se mi koji imamo net vec nekako,ali laze da nemaju 500.000,to nista nije za njih...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
mozda je i ovo jedan od razloga



inace, vec oko 15 sati na forumu RTS-a, covjek je najavio prekid i upozorio RTS da ne kupuju prenos utakmice.



 
Natrag
Top