Najstrasniji momenat

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Koji vam je bio najstasniji momenat u zivotu a da nije san.Evo meni je bio kada sam isao oko moje kuce i ispred mene je izletela jedna macka.Na smrt sam se prepao.Da cujem vas
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
kad sam za malo na pesackom prelazu sa 180 mogao da ubijem trudnicu. kazu da pijanog i Bog cuva. pa eto .....
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Najstrasniji momenat u zivotu mi je bio kad sam bila kod babe u gostima , posle pola noci caskanja i pricanja , videla sam kako se ulazna vrata polako otvaraju i jednu crnu glavu kako viri na vrata. To je naravno bila babina komsinica koja se zabrinula sto smo tako kasno budni, ali tada sam mislila da cu umreti od straha i da je "ONA" dosla po mene ! Uzas!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Najstrasniji momenat u zivotu mi je bio kad sam bila kod babe u gostima , posle pola noci caskanja i pricanja , videla sam kako se ulazna vrata polako otvaraju i jednu crnu glavu kako viri na vrata. To je naravno bila babina komsinica koja se zabrinula sto smo tako kasno budni, ali tada sam mislila da cu umreti od straha i da je "ONA" dosla po mene ! Uzas!
Uf najezio sam se
 
Natrag
Top