Najstrasniji film koji ste gledali..

Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
253
Pu prva :p
U poslednje vreme Srpski film, bolje reći zgadio :s
Inače, na horore retko.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Ne mogu da kazem da me je neki film uplasio,ali od svih horor filmova jedino bih mogla da izdvojim "The Others",kao najbolji. Iako vise podseca na psiholosku dramu....

Inace ne volim da gledam horore. Odgledala sam par filmova tog zanra,i sve sto sam videla je kako neki covek/zena/cudoviste strasi i kolje ljude. Da bi ga/je na kraju filma ubio neki "heroj" koji u svakoj sceni za sobom vuce neku plavusu.:???::???::???:
 
Učlanjen(a)
19.08.2010
Poruka
23
Ne mogu da kazem da me je neki film uplasio,ali od svih horor filmova jedino bih mogla da izdvojim "The Others",kao najbolji. Iako vise podseca na psiholosku dramu....

Inace ne volim da gledam horore. Odgledala sam par filmova tog zanra,i sve sto sam videla je kako neki covek/zena/cudoviste strasi i kolje ljude. Da bi ga/je na kraju filma ubio neki "heroj" koji u svakoj sceni za sobom vuce neku plavusu.:???::???::???:

ni ja ne volim horore.... ja sam vise za tu neku vrstu psiholoskog trilera... nekako ostavlja najjaci utsiak...
meni najdrazi film iz tog zanra je "the number 23" u glavnoj ulozi je Jim Carrey.... :)
The-Number-23-jim-carrey-141486_1024_768.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ne znam da li bi mi sada bili toliko strasni kao kad sam ih gledala jer to je bilo jako davno, ali najstrasniji su mi bili " Zamrznuti covek", " Kad stranac pozove", i " Predskazanje' sa Gregori Pekom.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Ova dva su mi najjezivija....inače sam ljubitelj psiho trilera i horor filmova

 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2012
Poruka
158
Nisam bas ljubitelj horor filmova i retko kad ih gledam. Film od kojeg mi se digla kosa na glavi je "It 1990"...it_1990_poster.jpg
 

Prilozi

  • scaled.jpg
    scaled.jpg
    31,4 KB · Pregleda: 31
Natrag
Top