Najsmesniji dogadjaj u vasem zivotu? :lol:

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
E, pa, ne ide to tako, moraš prvo ti, pa onda mi. Takav je red. ;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Bio je i smešan i normalan. Kad mi se omacila prva mačka koju sam čuvao i mačići počeli da uče da hodaju. Bio je smeh do suza, gledati ih onako trapave kako pokušavaju da stanu na šapice ali stalno padaju ... Pravo je uživanje bilo gledati ih.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
30
Evo jedan kratak dogadjaj .. Isla ja jednom kroz skolu bio zadnji cas tacnije sedmi i nailazi profesorka istorije, ja da joj se javim, da kazem ,dobro vece, ja opusteno rekoh dobro jutro, ona prvo mislila da se zezam, tek kad me je pogledala cudno sam skapirala sta sam rekla al tad je bilo kasno jer je prosla uveliko.. Naravno drugarice pored mene su se pokidale od smeha i ja sa njima :) .. Evo jel ok ovaj Tito i Ikaciven ? :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
30
Nije naravno al najsmesnije sto mi se dogodilo vam ne mogu napisati, htela sam da cujem dal ima neko drugi najsmesniji ... Aj ti napisi neki najsmesniji 7AF :)
 

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
Bio sam sa kolegom u inostranstvu u jednom liftu koji je išao do vrha reaktora i imao je prizemlje, pa tek 10. sprat, pa 15. i na vrhu 20. sprat. Odjednom se lift zaglavio izmedju 10. i 15. sprata. Slušao sam priče o strahu i panici, ali ta situacija kad je on počeo da histeriše, lupa i razvaljuje lift me je toliko zasmejala da sam seo na pod od smeha. Na kraju je on seo pored mene i počeo da plače, a ja nisam mogao da prestanem da se smejem. Naravno kroz 10ak minuta stigla je ekipa za popravke i spustila nas u prizemlje.
P.S. On više nikada nije išao tim liftom.
 
Natrag
Top