Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Najpovoljniji mobilni internet?

• Začetnik teme chifta
  • Datum pokretanja
C

chifta

Da li ima povoljnije trenutno od GlobalTel ponude:

"Kupovinom Globaltel SIM kartice po ceni od 750,00 RSD dobijaš 4GB interneta i 50,00 RSD kredita. Ako povežeš Globaltel SIM karticu sa Globaltel aplikacijom, dobijaš i bonus od 4GB interneta. Uživaj u svojih 8GB interneta u narednih 30 dana i gledaj svoje omiljene TV kanale preko Globaltel aplikacije uvek i svuda.

Po isteku 30 dana, uplati kredit na bilo kom prodajnom mestu ili drugim bolje snabdevenim prodajnim mestima širom zemlje, a nakon toga putem Globaltel aplikacije, ili pozivom koda *100#, kupi jedan od najjačih internet pripejd paketa:

4GB / 30 dana - 449,00 RSD

10GB / 30 dana - 799,00 RSD"

C

chifta

Video sam da u postpaid varijanti mts daje 100gb za 4g...al posto 4g bas i nije na svakom cosku ne znam dal vaze tih 100gb i za 3g

david0vich

david0vich

mt:s 100 GB
Samo uz ugovorenu obavezu.
Potpises ugovor na 2 god.i dobijas 100GB mesecno narednih 1 god.

C

chifta

jeste to extra,al ja gledam da kupim multimediju za auto sa sim slotom,pa mi treba samo interner..a ovima sto deru bas mi se ne potpisuje jos jedna ugovor :)

david0vich

david0vich

jeste to extra,al ja gledam da kupim multimediju za auto sa sim slotom,pa mi treba samo interner..a ovima sto deru bas mi se ne potpisuje jos jedna ugovor :)
Ja sam nabavio android multimediju i kupio sa telenor prepaid sim za internet.
Turisticki paket sadrzi 4G sim,a cene dopuna su:
395 RSD 1 GB 30 dana
595 RSD 3 GB 30 dana
995 RSD 10 GB 30 dana

Druga opcija ti je da kupis internet dodatak za svoj broj na mob. i da pravis hotspot ( idealno je sa tagom) na tel. kada udjes u auto.

P.S. Zaboravio sam da napomenem da je globaltel virtuelni operater koji koristi VIPmobile mrezu koja (za nijansu) ima losiju pokrivenost u odnosu na Telenor.

Poslednja izmena: