Najlepsi ljubavni filmovi svih vremena

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Anime-love

Odličan mali film,sa par neverovatnih animacija (čovek koji ga je režirao,Makoto Shinkai, zaista gospodari svetlošću i senkama) i pristojnom pričom : 5 Centimeters Per Second.
Ako,zarad ljubavnog crtaća,masa stoji 2 sata ranije pred blagajnom da bi osigurala sebi ulaznice,onda to nešto znači ...

[YOUTUBE]Bv33FzDibSs[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
3
Pozdrav svima, ja sam novi član. Dopada mi se ovaj forum jer je sveobuhvatan, ima dosta tema i najbolje od svega što mogu da se skidaju filmovi. Jedino što nisam još provalila kako.
Najbolji filmovi svih vremena, pokazale su svetske ankete, nisu noviji filmovi i ja se potpuno slažem sa njima. Mi kao nacija generalno imamo jedan problem da kratko pamtimo pa ćete najčešće na forumima pročitati kako je najbolji film Titanik, na listi najznamenitijih ličnosti Srbije videćete Djindjića ispred Svetog Save, Tesle ili Nemanjića, za najlepšu Srpskinju svih vremena bez da smo trepnuli rekli smo Ceca i tako dalje, što na prvi pogled izgleda bezopasno. Ali sve što radimo na mikro planu odražava se i na makro plan. Tako da mi zahvaljujući takvim stavovima gubimo korene, delujemo kao nacija koja nema stabilnost, kontinuitet. Ali ovo nije tema posta.
Filmovi koji su na mene ostavili dubok utisak su: Kum, Bilo jednom u Americi, Sjaj u travi, Kazablanka i drugi. Od novijih to su Gordost i predrasude-ona verzija u 6 epizoda je neponovljiva, Sever i jug -engleski film, i svi engleski filmovi u tom fazonu. Od domaćih tu su Balkanski špijun, Maratonci...,Ko to tamo peva...
 
Član
Učlanjen(a)
10.01.2010
Poruka
8
smile3Titanik i Kao na nebu(Just like heaven).Dva najlepša filma!
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
41
The Notebook
636119h.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Kuca na Jezeru
Ljubavni Terapeut
Poruka u Boci
Titanik
....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
1
Ne mogu se sjetiti naziva filma, ali je jedan od ljepsih ljubavnih filmova koje sam gledao. Ako se neko sjeti, neka napise njegov naziv ili postavi link za njegovo preuzimnaje. Radi se o tome da dečko u liftu u nekom studentskom domu, usled nestanka struje, bude sa djevojkom u mraku. Nakon toga je neprekidno trazi dok je ne nadje, jer je nije prepoznao u liftu.
Inace, takodje bih ovdje naveo film Brusa Vilisa "Boja noci".
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Bruka...!!! Sudeći po postovima,ispada da u ovoj zemlji ljubavne filmove gledaju,mahom,muškarci !
Pod hitno idem da nađem nekog psa i šutnem ga u dupe,neke navijače FK Rad i zapodenem kavgu sa njima,neku prugu i blokiram je,nekog ministra i prebijem ga...,a sve da bih povratio svoj manhood.
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Bruka...!!! Sudeći po postovima,ispada da u ovoj zemlji ljubavne filmove gledaju,mahom,muškarci !
Pod hitno idem da nađem nekog psa i šutnem ga u dupe,neke navijače FK Rad i zapodenem kavgu sa njima,neku prugu i blokiram je,nekog ministra i prebijem ga...,a sve da bih povratio svoj manhood.

Čekaj!!! nemoj nigde da ideš, gledaj ovaj film
love in the time of cholera


[YOUTUBE]KkDpvgncboQ[/YOUTUBE]

2dhtisx.jpg


love in the time of cholera
 
Natrag
Top