Najlepše žene Srbije...

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Evo na pochetku da iskazhem moje iskreno divljenje Novosadjankama...svaka im chas' a i mamama shto su ih rodile...Evde kachite slike Srpkinja,po mogucstvu poznatijih za shiru javnost. Ili bar delimichno poznatih...
Nadam se da cu da vidim puno slika...

Evo za pochetak jedna moja impresija.
Mina Zimonjic
m01.jpg

minaknezevicmaxsim1.jpg

3031_mina-zimonjic-foto-_f.jpg

bazarnaslovnicaminazimo.jpg

ZHENA RADJALA BRE! What a woman!
 
Poslednja izmena od urednika:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Zonki, već ti je skrenuta pažnja da počneš da koristiš srpska slova, ili ako ti je to problem, koristi engleska, ali ne ove gluposti koje koristiš. Ako ništa drugo, zbog samog pretrživanja, desiće ti se da dupliraš teme samo zato što ih kao takve nećeš naći. Znamo zašto pričamo to što pričamo. Ja ću ti ispraviti naslov, pošto to ne možeš, ali stvarno se potrudi da to ne radiš, jer nije u redu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ok,skrenuta mi je pazhnja u off topic temi,mislio sam da nije ozbiljno misljeno. Trudicu se da pisem bez dodatka H,nisam razmisljao o tome,izvinjavam se. Nisu bila potrebna bold crvena slova :/

Borka Tomovic

borka-tomovic.jpg

Front%20picture_44.jpg

tomovic%20v.jpg
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Postavite slike koje nisu preradjene u fotoshopu pa onda recite "Najlepse zene Srbije".:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Najlepše žene Srbije su. . . . . . . . . . . Madjarice !!!! :D

ŠALA - MALA ;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
E ova ako vam se nije svidela vi ste slepi kod očiju...
Aleksandra Obradović
thumb_big_normal_98ba23e8fcac00d6bcc478d5039ec7f8.jpg

tv400.jpg

aleksandraobradovicfox1.jpg

aleksandraobradovicfox6.jpg

aleksandraobradovicfox5.jpg

aleksandraobradovicfox4.jpg


Kažu da ima silikone,photoshop je očigledan ali ja lepšu voditeljku nisam video nigde! Prelepe crte lica i tela,oči,struk,kosa,glava....ma sve u fullu...naopako!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Zonki, već ti je skrenuta pažnja da počneš da koristiš srpska slova, ili ako ti je to problem, koristi engleska, ali ne ove gluposti koje koristiš. Ako ništa drugo, zbog samog pretrživanja, desiće ti se da dupliraš teme samo zato što ih kao takve nećeš naći. Znamo zašto pričamo to što pričamo. Ja ću ti ispraviti naslov, pošto to ne možeš, ali stvarno se potrudi da to ne radiš, jer nije u redu.
Da on kaze prichamo a treba pricamo
 
Natrag
Top