Najbolji univerzalni program za snimanje sa TV Karticom

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Na ovu ideju sam dosao kada sam se mucio jednog dana da nadjem ovo...i tako dalje.... :roll:

Ovaj program je medju velikim brojem ljudi ocenjen kao najbolji i najkvalitetniji program za snimanje i gledanje programa preko TV kartice

Osim u slucaju gde tv kartica ima bas idealan integrisan program.

Program je vrlo tesko naci,a jos teze serial key za njega

Idemo sad :)

MainConcept PVR - TV Card best software

1307468973.jpg


Link za download
Kod:
http://www.chip.de/downloads/c1_downloads_hs_getfile_v1_16102144.html?t=1307468641&v=3600&

Pricekajte nekoliko sekundi ili kliknite na "ZUM DOWNLOAD"

Instalacija je veoma laka

Kada vam izadje ovaj prozor

1307469073.jpg


Iz serial obrisete "demo"
I ukucate sledeci serial

Kod:
PVR-8E46-1C45-AA65-0246

Program je kompatibilan za veliki broj tv kartica,kvalitet je sjajan kao i kvalitet snimka,a i ne zauzima previse prostora

Cak i ako program nije kompatibilan za vasu kartu,opet cete moci pojedine kanale da gledate,uz male smetnje...

Nadam se da je ovaj tutorial pomogao :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
205
Super, ali nakon 10-ina programa koje sam isprobavao godinama, od pre neku godinu koristim samo ChrisTV. Medjutim, jos sam na verziji 4.99, jer su kod verzije 5 i novijih napravili da resetuje racunar ako detektuje da serijski nije OK, i posto nisam mogao pre neku godinu to resiti (razmisljao sam i da ga kupim, ali sam imao problem sa ponudjenim varijantama placanja).

Medjutim, naj-naj program koji sam ikad koristio je bio Intervideo WinDVR koji sam dobio uz prvu TV karticu, medjutim kad sam kupio novu TV karticu koja audio salje preko PCI magistrale, ispostavilo sa da WinDVR to ne podrzava (postoji mogucnost da se kablic sa kartice poveze na Aux-in na samoj kartici u kucistu racunara, ali me mrzelo to ponovo da radim kad sam menjao plocu), pa sam presao na ChrisTV nakon nekoliko isprobanih programa.

WinDVR je mogao da snima samo u mpeg2 formatu, ali je kod mene to perfektno radilo i na Pentium 3 700MHz i 256MB ram-a i moglo se istovremeno i nesto drugo raditi na racunaru, a dobijeni mpeg2 fajl je neuporedivo bolji nego sto su tada mnogi drugi programi pravili (jer je uz program dolazio InterVideo MPEG-2 Encoder).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
pa uvek je najbolji program koji dobijes uz karticu,ali ovo je za one koji to nemaju...
 
Natrag
Top