Najbolji crtani ikada?

Član
Učlanjen(a)
12.09.2010
Poruka
14
O pa kad pricamo vec o crtacima ima mnogo dobrih crtaci a najbolji ikada jos ne mozemo da kazemo, jer se svake godine pojavi neki novi...
Crtani mog detinjstva su Tom i Jerry, Strumfovi, Pera Detlic, Miki Maus, Dusko Dugousko i njegova cuvena recenica "sefe koji ti je vrag" i jos mnogo drugih diznijevih crtaca kojih se i ne secam trenutno... Sve bajke sa nekadasnjih dobrih kaseta, Pokahontas, Mulan, Anastasija, Lepotica i zver, cuvena Pepeljuga i Snezana i Sedam patuljaka, Hajdi, itd... U lepom secanju mi je ostala i bajka Tajna Basta koju sam bas volela da gledam... Kao i Novogodisnje i Bozicne crtace, uvek se nadajuci da cu i ja videti Deda Mraza, Bozic Batu... Volela sam i Nindja Kornjace, a i Zmajevu kuglu... Bas sam uzivala i u tim crtacima... Tako da se ne mogu odluciti za najbolji crtac...
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2010
Poruka
23
Sve Diznijeve crtane bajke , Tom and Jerry...Svi crtaci pre ovih japanskih i kineskih.
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
13
Pre neko jutro je bila ona Božićna priča,ako se ne varam...Nisam sigurna kako se zove....Ustala sam u 07 ujutru da bih ga gledala.....Neverovatno je kako umirujuće svi ti crtani filmovi od pre deluju ....Kao da se ponovo vratim u svoje detinjstvo......:)
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2010
Poruka
3
ja imam south park "christmas time in south park" ali nemam prevod za njega. moze li neko da mi kaze gde bi mogao da ga skinem? ja sam pretrazio sve zivo prevoda na srpskom ili hrvatskom jeziku nema nigde.. unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2011
Poruka
1
Tom i Dzeri, naravno svi Diznijevi, kao sto neko vec rece i moj omiljeni Pink Panter <3
 
Natrag
Top