Najbolji crtani ikada?

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
51
Super su crtaći koji su se nekad puštali, za koje su sinhronizacije radili Đuza Stojiljković, Nikola Simić, Nada Blam i ekipa - Duško Dugouško, Mikijeva radionica, Brzi Gonzales,... Kad se samo setim svih tih citata - "Pušćaj lafove", "Otvori se susame, Surdulice...", "Upucaj me sad, upucaj me sad" "Zmajovi su mnogo glupi"... Strava su mi i Gustav, Linea i čehoslovački A je to! To su ona dva čovečuljka što non-stop nešto majstorišu po kući, dvorištu i vikendici, pa sve zase.u na kraju.
Prelepe su i stare Diznijeve bajke, kao i Asterix. Ovaj najnoviji u kojem se ganja sa Vikinzima je strava, lud skroz. Jedan od najlepših crtaća mi je Wall-e.
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
67
Је л' неко већ споменуо "Меце Добриће"?:boast:
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
51
Mece Dobrići su super, a setio sam se sad i Letećih medvedića. Neko je ovde pomenuo i Čarobnu šumu, to je strava, drugi dao tog crtaća sam kao klinac gledao i u bioskopu, a imao sam i album sa sličicama. Nenormalno su dobri i Evoksi (isto imam albumsmile3), Blufonci, Rakuni, Sword in Stone, Snorkijevci (prvih par epizoda su se zvali Vodošnjurci:)),...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Najbolji crtać od starijih je "Ser Žile i Aždaja" :D

Od New age definitivno South Park - ko razume taj smisao za humor.
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
67
Najbolji crtać od starijih je "Ser Žile i Aždaja" :D

Od New age definitivno South Park - ko razume taj smisao za humor.

Даааа, сер Жиле и снебивљива аждаја :mrgreen:

А Срле и Пајче? Генералова радња? Витез Која?
Лаку ноћ децо-непревазиђено...има ли неко неки линк за скидање епизода?:)

Евокси су били добри, да...

YouTube - Laku noc deco

"...хехе, наздравље.." :) Синхронизација 10+
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
9
najbolji crtani ikada

svaki crani je dobar jer ima za svakog po nešto interesantno. različiti su ukusi
...
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
Ratatouille iliti po srpski Mućkalica, genijalan je. Prate ga ostali Diznijevi i Wall-e....
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Samo jedan može biti prvi - a to je ....(dramska pauza)..." 101 Dalmatinac " (ej,ljudi,šta može biti bolje od 99 slatkih,trbušastih kuca na jednom mestu ??? ) !!!
 
Natrag
Top