Najbolji Apps za LiveTV?

Učlanjen(a)
29.10.2015
Poruka
3
Pozdrav!
Orion tv je zakon!
kad je instalirate, imate opciju gledaj besplatno i tu imate 70 kanala u ponudi.
Čitao sam i da kad si registrovan tamo i kad ideš na gledaj besplatno imate 90 kanala.
Probao sam i radi, ne bitno koja ste mreža.
E sad neznam da li ima sportskih kad dobijete dodatne kanale kao free a na 70 kanala nema.
Al imate od prilike rts 1, rts 2, rtv 1, rtv 2, o2, prvu docubox russia24 aljazera, i tako dalje neznam sad napamet.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Што се тиче Ориона, гледам га у иностранству путем андроид бокса али је проблем што блокирају спорт и филмове као и серије на РТС каналима за иностранство.
У последње време, почели су то да раде и на О2 и Прва али не у мери као на РТС каналима.
Пошто то раде и са претплатом, престао сам да им плаћам услуге, не видим смисао.
Оно што ме интересује, вести из Србије и понеке емисије, то имам бесплатно а што се тиче филмова, имам велики избор на други начин, а не путем њих. Тако и тако, филмски канали на Ориону, који се још могу слободно гледати, избегавам јер ме нервирају хрватски титлови. Не могу да разумем да дозвољавамо себи такве ствари. Па Хрвати би направили лом да се појаве српски титлови и још на ћирилици. Нама сервирају новокомпоновани хрватски језик као ок и никога за то није брига а посебно никога није брига што је 90% свих натпса на латиници. О2 и Прва, не памтим да су икада било шта писали ћирилицом?
 
Član
Učlanjen(a)
14.08.2009
Poruka
74
Sta li ce ti taj Vavoo,pored Kodi-ja,ja ne znam.I jos je na Nemackom.Kodi je broj 1.
 
Natrag
Top